X
Enter the word to search

View Акт ВРП

Ukraine
Вища рада правосуддя
Рішення
Kyiv
07.12.2023
1235/0/15-23
Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника служби дисциплінарних інспекторів та його заступника, дисциплінарного інспектора

Згідно із частинами шостою, сьомою статті 26 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» Вища рада правосуддя може утворювати інші (крім Дисциплінарних палат) органи для виконання повноважень, визначених Конституцією України, цим Законом та Законом України «Про судоустрій і статус суддів». Рішення про утворення органів Вищої ради правосуддя та про їх персональний склад ухвалюються Вищою радою правосуддя.

19 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України від 6 вересня 2023 року № 3378-IX «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо зміни статусу та порядку формування служби дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя».

Відповідно до пункту 2311 розділу III «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя» для проведення конкурсу на зайняття посади керівника служби дисциплінарних інспекторів та його заступника, дисциплінарного інспектора Вища рада правосуддя утворює конкурсну комісію у складі шести осіб, три з яких призначаються Вищою радою правосуддя за пропозиціями міжнародних та іноземних організацій, які відповідно до міжнародних aбo міждержавних угод протягом останніх трьох років надають Україні міжнародну технічну допомогу у сфері судової реформи та/або запобігання i протидії корупції. Такі міжнародні та іноземні організації погоджують спільну пропозицію. Членом конкурсної комісії може бути призначено члена Вищої ради правосуддя.

4 грудня 2023 року Вища рада правосуддя отримала від відповідних міжнародних та іноземних організацій пропозиції до складу конкурсної комісії.

Ураховуючи викладене, керуючись статтями 26, 30, 34, пунктом 2311 розділу III «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Вища рада правосуддя

 

вирішила:

 

утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу на зайняття посади керівника служби дисциплінарних інспекторів та його заступника, дисциплінарного інспектора у складі, що додається.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                            Григорій УСИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Вищої ради правосуддя

7 грудня 2023 року № 1235/0/15-23

 

 

 

 

Склад

конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття

посади керівника служби дисциплінарних інспекторів та

його заступника, дисциплінарного інспектора

 

 

Члени

конкурсної комісії:

 

БОКОВА Юлія Валеріївна, член Вищої ради правосуддя;

 

КОВБІЙ Олена Василівна, член Вищої ради правосуддя;

 

ПОПІКОВА Ольга Володимирівна, член Вищої ради правосуддя;

 

Джон ЕРЛІК, ад’юнкт-професор Школи права університету Сіетла, суддя у відставці;

 

Павол ЖІЛІНЧИК, експерт з питань судової реформи, екс-член Суддівської ради Словацької Республіки;

 

Реда МОЛЬЄНЕ, експерт проєктів Європейського Союзу з розбудови інституційної спроможності, добору, призначення та оцінювання роботи судів, управління судами та комунікації в Північній Македонії, Молдові, Вірменії та Казахстані, екс-Голова Національної судової адміністрації Литви.