X
Enter the word to search

View Акт ВРП

Ukraine
Вища рада правосуддя
Ухвала
Kyiv
29.10.2020
2978/0/15-20
Про залишення без розгляду рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про призначення Качана А.В. на посаду судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя

Вища рада правосуддя, розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, викладену в рішенні від 7 серпня 2019 року № 318/дс-19, матеріали щодо призначення Качана Андрія Васильовича на посаду судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя, заслухавши висновок члена Вищої ради правосуддя,

 

встановила:

 

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішенням від 7 серпня 2019 року № 318/дс-19 рекомендувала Качана Андрія Васильовича для призначення на посаду судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справи між членами Вищої ради правосуддя від 12 серпня 2019 року вказані рекомендацію та матеріали передано члену Вищої ради правосуддя Івановій Л.Б.

8 жовтня 2020 року за вхідним № К-1867/1/7-20 до Вищої ради правосуддя надійшла нотаріально завірена заява Качана А.В. від 14 липня 2020 року з проханням не розглядати питання про призначення його на посаду судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя та не вносити Президентові України відповідне подання.

Відсутність волевиявлення Качана А.В. щодо зайняття посади судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя за результатами конкурсу, оголошеного рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 3 квітня 2017 року № 28/зп-17, за змістом статей 70, 71 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» виключає можливість прийняття рішення по суті рекомендації, внесеної Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Відповідно до пункту 9.1 Регламенту Вищої ради правосуддя питання, пов’язані з відкриттям справи, зупиненням провадження у справі, залишенням заяви без розгляду та її поверненням, поверненням дисциплінарної скарги, а також в інших випадках, визначених цим Регламентом, вирішуються шляхом постановлення ухвал.

На підставі викладеного Вища рада правосуддя, керуючись статтями 127, 131 Конституції України, статтями 70, 71, 79 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34, 36 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктом 9.1 Регламенту Вищої ради правосуддя,

 

ухвалила:

 

залишити без розгляду рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про призначення Качана Андрія Васильовича на посаду судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                         А.А. Овсієнко