X
Enter the word to search

View Акт ВРП

Ukraine
Вища рада правосуддя
Рішення
Kyiv
29.04.2021
983/0/15-21
Про продовження строку надання суддями згоди на відрядження до Кривоозерського районного суду Миколаївської області

Вища рада правосуддя, розглянувши питання щодо продовження строку надання суддями згоди на відрядження до Кривоозерського районного суду Миколаївської області,

встановила:

рішенням Вищої ради правосуддя від 15 квітня 2021 року № 857/0/15-21 розпочато процедуру відрядження 1 (одного) судді до Кривоозерського районного суду Миколаївської області.

Цим рішенням затверджено текст оголошення про початок процедури відрядження, яким визначено десятиденний строк (із дня оголошення про початок процедури відрядження суддів) для надання суддями, які виявили бажання бути відрядженими до вказаного суду, документів, визначених пунктом 6 розділу IV-1 Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами) (далі – Порядок), зокрема згоди судді на відрядження, та інших документів.

Десятиденний строк подання документів суддями, які виявили бажання бути відрядженими до Кривоозерського районного суду Миколаївської області, закінчився 25 квітня 2021 року.

Протягом зазначеного строку жоден суддя не надав згоди на відрядження до вказаного суду.

Згідно з абзацом третім пункту 2 розділу IV-1 Порядку строк надання суддею згоди на відрядження, вказаний в оголошенні, може бути продовжено у разі відсутності суддів, які виявили бажання бути відрядженими до іншого суду.

Враховуючи наведені вище обставини, з метою врегулювання навантаження та забезпечення належних умов доступу до правосуддя у Кривоозерському районному суді Миколаївської області Вища рада правосуддя вважає, що вказаний у зазначеному оголошенні строк надання суддями згоди на відрядження до цього суду слід продовжити до 9 травня 2021 року.

Керуючись статтею 55 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо відрядження суддів та врегулювання інших питань забезпечення функціонування системи правосуддя в період відсутності повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України», статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Регламентом Вищої ради правосуддя, Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), Вища рада правосуддя

 

вирішила:

 

1. Продовжити до 9 травня 2021 року строк надання суддями згоди на відрядження до Кривоозерського районного суду Миколаївської області.

2. Затвердити текст оголошення про продовження строку надання суддями згоди на відрядження до Кривоозерського районного суду Миколаївської області (додається) та оприлюднити його на вебсайті Вищої ради правосуддя.

 

 

В. о. Голови Вищої ради правосуддя                              О.В. Маловацький

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Вищої ради правосуддя

 

29 квітня 2021 року № 983/0/15-21

  

ОГОЛОШЕННЯ

про продовження строку надання суддями згоди на відрядження

 

Вища рада правосуддя відповідно до рішення від 29 квітня 2021 року № 983/0/15-21 оголошує про продовження строку надання суддями згоди на відрядження до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, а саме до

 

Кривоозерського районного суду Миколаївської області – 1 судді.

Судді, які виявили бажання бути відрядженими до вказаного суду, повинні до 9 травня 2021 року подати до Вищої ради правосуддя такі документи*:

згоду на відрядження до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, адресовану Вищій раді правосуддя, за формою згідно з додатком 1-2 до Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами);

довідку для розгляду питання щодо відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя за формою згідно з додатком 2 до Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами);

інші документи згідно із зазначеним у згоді на відрядження переліком, які можуть бути враховані під час вирішення питання про відрядження судді.

 

* Документи для відрядження можуть бути подані:

 суддею особисто до Вищої ради правосуддя з понеділка по четвер з 08 год 00 хв до 12 год 00 хв та  з 12 год 45 хв до 16 год 00 хв, у п’ятницю з 08 год 00 хв до 12 год 00 хв та з 12 год 45 хв до 15 год 00 хв за адресою: м. Київ, вул. Студентська, 12-А;

 електронною поштою на адресу assistant@hcj.gov.ua.

Документи щодо відрядження, які надсилаються електронною поштою, мають бути відскановані окремими файлами у форматі PDF із зазначенням назви кожного з них. Також має бути додане відскановане у форматі PDF підтвердження про направлення оригіналів документів до Вищої ради правосуддя засобами поштового зв’язку (опис вкладення разом із розрахунковим документом).

Звертаємо увагу, що документи мають бути подані відповідно до приписів Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами), та умов, зазначених в оголошенні.