X
Enter the word to search

View Акт ВРП

Ukraine
Вища рада правосуддя
Рішення
Kyiv
10.09.2019
2387/0/15-19
Про звільнення Барановського Р.А. з посади судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду у відставку

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву та додані до неї документи про звільнення Барановського Романа Анатолійовича з посади судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду у відставку,

 

встановила:

 

Барановський Роман Анатолійович, ________ року народження, Указом Президента України від 17 червня 2008 року № 552/2008 призначений строком на п’ять років на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду, Постановою Верховної Ради України від 16 травня 2013 року № 249-VІІ обраний суддею Дніпропетровського окружного адміністративного суду безстроково.

До Вищої ради правосуддя 22 серпня 2019 року надійшла заява судді Барановського Р.А. про звільнення із займаної посади судді Дніпропетровського окружного адміністративного у відставку на підставі пункту 4 частини шостої статті 126 Конституції України.

Додані до заяви документи свідчать, що суддя Барановський Р.А. має достатній для звільнення у відставку стаж роботи, визначений на підставі статей 116, 137 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також абзацу четвертого пункту 34 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону в редакції Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 4 частини шостої статті 126, статтею 131 Конституції України, статтями 3, 30, 34, 55 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»,

 

вирішила:

 

звільнити Барановського Романа Анатолійовича з посади судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

 

Голова Вищої ради правосуддя                                                 В.І. Говоруха