X
Enter the word to search

View Акт ВРП

Ukraine
Вища рада правосуддя
Ухвала
Kyiv
10.01.2019
56/0/15-19
Про зупинення розгляду заяви Космініна С.О. про звільнення з посади судді Артемівського районного суду міста Луганська у відставку

Вища рада правосуддя, розглянувши питання про звільнення Космініна Сергія Олексійовича з посади судді Артемівського районного суду міста Луганська у відставку,

 

встановила:

 

Космінін Сергій Олексійович, ____ року народження. З червня 1996 року працює суддею Артемівського районного суду міста Луганська.

19 липня 2018 року до Вищої ради правосуддя надійшла заява судді Артемівського районного суду міста Луганська Космініна С.О. про звільнення у відставку.

Частиною третьою статті 55 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» передбачено, що Вища рада правосуддя має право зупинити розгляд питання про звільнення судді з посади з підстав, визначених пунктами 1 та 4 частини шостої статті 126 Конституції України, на час розгляду скарги або заяви, наслідком якої може бути звільнення судді з посади з підстав, визначених пунктами 2, 3, 6 частини шостої статті 126 Конституції України.

22 грудня 2018 року Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя відкрито дисциплінарну справу стосовно судді Артемівського районного суду міста Луганська Космініна С.О.

З урахуванням викладеного та відповідно до частини третьої статті 55 Закону України «Про Вишу раду правосуддя» наявні підстави для зупинення розгляду питання про звільнення судді Космініна С.О. з посади.

Враховуючи зазначене Вища рада правосуддя, керуючись статтею 34, частиною третьою статті 55 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»,

 

ухвалила:

 

зупинити розгляд заяви Космініна Сергія Олексійовича про звільнення з посади судді Артемівського районного суду міста Луганська у відставку.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                                          І.М. Бенедисюк