X
Введіть слово для пошуку

7 липня 2023 року розпочнеться прийом документів від кандидатів для обрання на посаду члена ВРП з’їздом науковців

06.07.2023

Відповідно до статті 13 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» Вища рада правосуддя рішенням від 6 липня 2023 року № 699/0/15-23 оголосила конкурс на одну вакантну посаду члена ВРП за квотою з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, а також визначила час та місце проведення з’їзду.

Дата проведення з’їзду – 21 вересня 2023 року, початок роботи з’їзду – о 13:00.

Місце проведення – приміщення Державного торговельно-економічного університету, що розташоване за адресою: місто Київ, вул. Кіото, 19.

Секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання на посаду члена Вищої ради правосуддя з’їздом представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з 7 липня 2023 року.

Дата завершення прийому документів – 24:00 28 липня 2023 року.  

Кандидатів просимо повідомляти свій контактний номер телефону та e-mail для зворотного зв’язку.

Перелік кандидатів для обрання на посаду члена Вищої ради правосуддя за квотою з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ в порядку надходження заяв та доданих документів від кандидатів розміщуватиметься на веб-сайті ВРП в розділі «Кандидати до складу ВРП».

Нагадаємо, Вища рада правосуддя складається з двадцяти одного члена, двох з яких обирає з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

Наразі з’їздом заповнено одну вакансію – 19 серпня 2022 року на посаду члена Вищої ради правосуддя обрано Лук’янова Дмитра Васильовича.