X
Введіть слово для пошуку

Член ВРП Лариса Швецова звільнилася з посади судді у відставку

09.09.2021

9 вересня 2021 року Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Ларису Швецову з посади судді Харківського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Стаж роботи, який надає Ларисі Швецовій право на відставку з посади судді становить 22 роки.  Професійну кар’єру на посаді судді Л.Швецова розпочала у 2002 році у Дергачівському районному суді Харківської області.

З 2006 року до цього часу працювала суддею апеляційного суду Харківської області (з 2018 року – Харківський апеляційний суд). 

XV черговим з’їздом суддів України у березні 2018 року обрана членом Вищої ради правосуддя, із вересня 2019 року – Секретар Третьої Дисциплінарної палати ВРП.

З 2006 року викладач Національної школи суддів України.

Входить до складу постійних комісій та робочих груп Вищої ради правосуддя, зокрема є членом Постійної комісії Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні та  Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Відповідно до статті 25 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» звільнення Лариси Швецової з посади судді у відставку не припиняє її повноважень як члена Вищої ради правосуддя.