X
Введіть слово для пошуку

Члена ВРП Олексія Маловацького обрано заступником Голови Вищої ради правосуддя

На засіданні Вищої ради правосуддя 23 січня 2020 року розглянуто питання про вибори заступника Голови Вищої ради правосуддя.

Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко поінформував, що оскільки посада заступника Голови ВРП вакантна протягом тривалого часу, є потреба в заміщенні цієї посади й обранні заступника Голови ВРП для відповідної організації роботи Ради та розподілу обов’язків.

У зв’язку із цим Голова ВРП Андрій Овсієнко вніс до ВРП подання та запропонував кандидатуру члена Вищої ради правосуддя Маловацького Олексія Володимировича для обрання заступником Голови Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, що відповідно до статті 23 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» Вища рада правосуддя за поданням Голови Вищої ради правосуддя обирає його заступника з числа членів Вищої ради правосуддя строком на два роки.

Якщо Головою Вищої ради правосуддя обраний суддя або суддя у відставці, заступник обирається з числа членів Вищої ради правосуддя, які не є суддями або суддями у відставці. У разі якщо Головою Вищої ради правосуддя обрано члена Вищої ради правосуддя, який не є суддею або суддею у відставці, то заступник обирається з числа членів Вищої ради правосуддя, які є суддями або суддями у відставці.

Обрання заступника Голови Вищої ради правосуддя здійснюється в порядку, визначеному статтею 22 цього Закону.

Вища рада правосуддя шляхом таємного голосування одноголосно вирішила обрати Маловацького Олексія Володимировича заступником Голови Вищої ради правосуддя.

 

Довідково

Олексій Володимирович Маловацький 15 лютого 2019 року обраний членом Вищої ради правосуддя з’їздом адвокатів України та склав присягу члена ВРП. 1 травня 2019 року набув повноважень члена Вищої ради правосуддя, а 2 травня 2019 року включений до складу Першої Дисциплінарної палати.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

 

Слідкуйте за нами в TelegramFacebookYoutube