X
Введіть слово для пошуку

До Вищої ради юстиції надійшло рішення ІІІ з’їзду адвокатів України про призначення членів ВРЮ

Відповідно до документа ІІІ з’їзд адвокатів України, що відбувся 24–25 квітня 2015 року в м.Києві, у правомочному складі (за участі 184 делегатів від 259 загальної кількості обраних делегатів, які представляють 24 конференції адвокатів регіонів), за результатами таємного голосування призначив до складу ВРЮ адвоката Павла Гречківського (134 голоси «за») та суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Аллу Лесько (157 голосів «за»).

Згідно з вимогами статті 17 Закону України «Про Вищу раду юстиції», яким передбачено новий порядок складення присяги членом ВРЮ, новопризначені члени ВРЮ невідкладно склали присягу члена Вищої ради юстиції перед з’їздом адвокатів України.

Нагадаємо, що член Вищої ради юстиції складає присягу перед органом, який його призначив. Відмова скласти присягу має наслідком втрату членства у Вищій раді юстиції.

Наразі триває процес формування складу Вищої ради юстиції відповідно до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд». Для початку роботи ВРЮ необхідно призначення до складу органу 14 осіб.

Відділ взаємодії зі ЗМІ