X
Введіть слово для пошуку

Голова ВРП Андрій Овсієнко та член ВРП Володимир Говоруха звільнилися з посад суддів у відставку

11.03.2021

11 березня 2021 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів Андрія Овсієнка та Володимира Говорухи з посад у зв’язку з поданням заяв про відставку.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити у відставку:

Овсієнка Андрія Анатолійовича – з посади судді Волинського апеляційного суду;

Говоруху Володимира Івановича – з посади судді Київського апеляційного суду.

У 2005 році Андрій Овсієнко Указом Президента України призначений на посаду судді Турійського районного суду Волинської області, з 2011 – суддя апеляційного суду Волинської області. Рішенням ВРП  від 15 жовтня 2019 року переведений до Волинського апеляційного суду.

Загальний стаж роботи, який дає Андрію Овсієнку право на відставку, становить більш ніж 20 років.

Нагадаємо, Андрій Овсієнко обраний членом Вищої ради правосуддя XIV позачерговим з’їздом суддів України 15 березня 2017 року строком на чотири роки. У вересні 2019 року обраний Головою Вищої ради правосуддя.

Володимир Говоруха обраний членом Вищої ради правосуддя XV черговим з’їздом суддів України 6 березня 2018 року строком на чотири роки.

Із 1985 року був у розпорядженні голови військового трибуналу Самаркандського гарнізону. З того часу і дотепер перебував на суддівських посадах та має понад 35 років стажу роботи. Зокрема, з 2011 року по вересень 2018 року обіймав посаду судді апеляційного суду Київської області, з 28 вересня 2018 року − суддя Київського апеляційного суду. З квітня по вересень 2019 року - Голова Вищої ради правосуддя.

Відповідно до статті 25 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» звільнення Андрія Овсієнка та Володимира Говорухи з посади судді у відставку не припиняє їхніх повноважень як членів Вищої ради правосуддя.