X
Введіть слово для пошуку

Колеги із Молдови та Словаччини висловили підтримку народу України

04.03.2022

Судова рада Словацької Республіки та Вища рада магістратури Республіки Молдова висловили підтримку народу України та Вищій раді правосуддя у відповідь на звернення в. о. Голови ВРП Віктора Грищука до Європейської мережі рад юстиції.

У листах, зокрема, зазначено, що вони солідарні із народом України та із усією спільнотою людей, яка засуджує війну як явище, яке суттєво загрожує незліченним людським життям та приносить руйнування.

Вища рада магістратури Республіки Молдова налаштована забезпечити необхідну гуманітарну підтримку усім суддям-біженцям та членам їхніх сімей.

Про готовність допомогти членам ВРП, співробітникам Секретаріату Ради, їхнім родинам та усім громадянам України повідомила і Судова рада Словацької Республіки.

Основну інформацію для громадян України, які прибувають на територію Словацької Республіки, можна знайти на сайті https://ua.gov.sk/ українською.

У разі бажання приїхати до Словацької Республіки Судова рада Словацької Республіки та Офіс Судової ради Словацької Республіки готові допомогти у Словаччині із розміщенням, транспортом, а також у вирішенні офіційних питань.