X
Введіть слово для пошуку

Конкурсна комісія склала графік проведення співбесіди на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на лютий 2023 року

08.02.2023

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України проводить другий етап конкурсу – співбесіду із кандидатами у січні та лютому 2023 року. Комісія склала графік проведення співбесід на 13 – 21 лютого 2023 року, який розміщено на сайті Вищої ради правосуддя.

Співбесіда буде відбуватись українською мовою із забезпеченням синхронного перекладу. Як повідомлялось, співбесіди з кандидатами відбуватимуться дистанційно через платформу ZOOM. Відповідно до вимог Закону трансляція співбесід з кандидатами буде відбуватись в онлайн-режимі на офіційному сайті Вищої ради правосуддя та офіційних каналах Конкурсної комісії – Facebook та YouTube – українською та англійською мовами.

Запланована тривалість співбесіди – 60 хвилин, але вона не перевищуватиме 90 хвилин.

На початку співбесіди кандидат матиме час, аби представити себе Комісії. Запитання на співбесіді будуть покликані оцінити відповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної компетентності та стосуватимуться, але не обмежуватимуться, такими темами як бачення майбутнього судової влади та ролі у цьому ВККС, знань у сфері права, судочинства і судоустрою.

З урахуванням безпекової ситуації та перебоїв з електропостачанням в Україні до графіка можуть бути внесені зміни, про які буде повідомлено. Також Конкурсна комісія повідомляє, що двоє кандидатів повідомили про своє бажання припинити участь у конкурсі.