X
Введіть слово для пошуку

На посади у службі дисциплінарних інспекторів претендують 273 кандидати

09.02.2024

Триває прийом документів від кандидатів на посади керівника служби дисциплінарних інспекторів, його заступника, дисциплінарного інспектора.

Станом на 8 лютого 2024 року документи подали​​​​​​ 273 кандидати. До Вищої ради правосуддя надійшло 350 заяв, оскільки деякі кандидати претендують на декілька посад.

На посаду керівника служби дисциплінарних інспекторів наразі претендують 4 кандидати, з них тільки на посаду керівника 1 кандидат.

На посаду заступника керівника СДІ – 88 кандидатів, з них тільки на посаду заступника – 14 кандидатів.

На посаду дисциплінарного інспектора СДІ – 258 кандидатів, з них тільки на інспектора – 184 кандидатів.

71 кандидат претендує і на посаду заступника, і на посаду дисциплінарного інспектора.

3 кандидати подали заяви на керівника, заступника і дисциплінарного інспектора.

Серед кандидатів 113 жінок та 160 чоловіків.

Нагадаємо, що 30 січня 2024 року Рада продовжила строк прийому документів до 14 лютого 2024 року у зв’язку з необхідністю надання додаткового часу кандидатам для подання документів, які підтверджують відповідність вимогам до зазначених посад, зокрема документів, що підтверджують вільне володіння державною та іноземною мовами. А також з метою залучення більшої кількості кандидатів на вказані посади.

Детальніше ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади, переліком документів, які необхідно подати, етапами конкурсу, посадовими обов’язками керівників та інспекторів можна ознайомитись за посиланням.

Також звертаємо увагу на роз’яснення конкурсної комісії щодо підтвердження кандидатами на посаду керівника служби дисциплінарних інспекторів вільного володіння однією з офіційних мов Ради Європи.