X
Введіть слово для пошуку

Оголошення про початок добору кандидатів до складу Конкурсної комісії з формування ВККСУ

13.08.2021

На виконання вимог Закону України № 1629-IX та на підставі звернення Ради суддів України Вища рада правосуддя повідомляє, що рішенням від 11 серпня 2021 року Рада суддів України оголосила про початок проведення першого конкурсу на посаду члена Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за квотою Ради суддів України.

Вказаним рішенням затверджено положення про проведення першого конкурсу на посаду члена Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена ВККСУ, яке визначає умови та строки його проведення.

Строк подання кандидатами документів для участі в конкурсі - із 17 серпня 2021 року по 2 вересня 2021 року включно.

Документи можна подати особисто до Ради суддів України за адресою: вул. Липська, 18/5, м.Київ до 17 год 00 хв відповідної дати.

Також документи можна надсилати електронною поштою на адресу davidenko@court.gov.ua. У такому випадку документи мають бути відскановані окремими файлами у форматі PDF.

Необхідні для участі у конкурсі документи, визначені пунктом 7 Положення, мають бути засвідчені кандидатом, подані у повному обсязі та оформлені додатком до заяви кандидата.

У встановлений законом строк Рада суддів України надає список запропонованих до Конкурсної комісії кандидатів до Вищої ради правосуддя та надсилає відповідне рішення.