X
Введіть слово для пошуку

Оприлюднено Порядок проведення конкурсу на посади у службі дисциплінарних інспекторів

04.04.2024

На офіційному вебсайті Вищої ради правосуддя розміщено «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад керівника служби дисциплінарних інспекторів та його заступника, дисциплінарного інспектора».

Документ затверджено на засіданні Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівника служби дисциплінарних інспекторів та його заступника, дисциплінарного інспектора 02 квітня 2024 року з метою встановлення та деталізації умов та правил проведення конкурсу.

У документі, зокрема, визначено етапи проведення конкурсу, умови проходження тестувань, ситуаційних завдань, співбесід, визначено правила поведінки під час проходження етапів конкурсу.

Також визначено порядок проведення перевірки на відповідність критерію доброчесності і встановленим для судді етичним стандартам, порядок затвердження переліку переможців.

Звертаємо увагу, що у розділі VІІІ «Перевірка на відповідність критерію доброчесності і встановленим для судді етичним стандартам» надано визначення таким термінам як незалежність, чесність, неупередженість, непідкупність, сумлінність, дотримання етичних норм у професійній діяльності та особистому житті, майнова доброчесність.

Крім цього Комісія у розділі ІХ «Співбесіда із Кандидатами» роз’яснила, що є показниками критерію професійної компетентності.