X
Введіть слово для пошуку

Підписано Меморандум про співробітництво між Вищою радою правосуддя та Національним університетом «Одеська юридична академія»

14.09.2020

Під час зустрічі 11 вересня 2020 року укладено двосторонній документ про співпрацю, який засвідчили підписами заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький та Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Партнерство між установами передбачає активізацію професійної взаємодії та практичного співробітництва у пріоритетних сферах, що становлять взаємний інтерес, зокрема:

  • організація та проведення різноманітних навчальних заходів, спрямованих на обговорення актуальних питань правозастосування та обмін досвідом;
  • аналізу законодавства, що стосується судової влади;
  • проходження практики у Вищій раді правосуддя студентами, науковими і науково-педагогічними кадрами університету;
  • сприяння у пошуку та зборі необхідного матеріалу для написання наукових статей;
  • участь членів Вищої ради правосуддя у навчальному процесі університету тощо.

Як повідомлялось раніше, Вища рада правосуддя підписала меморандуми про співробітництво з Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Довідково:

Національний університет «Одеська юридична академія» – один із провідних закладів вищої юридичної освіти України. Здійснює підготовку понад 16 000 студентів і 200 аспірантів. Викладання в університеті ведеться українською, російською, англійською, німецькою та французькою мовами. Університет є підписантом Великої хартії університетів та членом Асоціації європейських університетів і Європейської організації публічного права.