X
Введіть слово для пошуку

Представники Служби інспекторів Вищої ради правосуддя удосконалюють навички з управління часом

6 грудня 2019 року за сприяння Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні розпочався дводенний тренінг для інспекторів Вищої ради правосуддя на тему «Управління часом» з метою вдосконалення навичок ефективного і продуктивного планування організації власного часу.

Із вітальним словом до учасників тренінгу звернувся керівник Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні Любомир Маркевич, який зазначив, що одним з основних напрямів роботи Проекту є співпраця з Вищою радою правосуддя.

За словами доповідача,  розпочата в Україні судова реформа проходить, як і в інших країнах, не завжди легко, але, незважаючи на труднощі, поступ уперед є значним.

Під час заходу було зазначено, що на сьогодні навантаження ВРП зросло, у тому числі і через прийняття Закону України від 16 жовтня 2019 року № 193-IX «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування», а також через надзвичайно велику кількість дисциплінарних скарг, які перебувають на її розгляді. На думку Л.Маркевича, одним із кроків підвищення ефективності роботи ВРП може стати системи фільтрації скарг за нормами Європейського Союзу.  Водночас важливими є підвищення особистої ефективності працівників, удосконалення навичок ефективного і продуктивного планування організації власного часу.

«Ефективна робота будь-якого органу, в тому числі Вищої ради правосуддя, залежить від навичок, які застосовуються. Одна з переваг канадської системи – це ефективне використання часу, вдосконалення навичок чого є предметом цього тренінгу, який канадська сторона проводить для партнерів, у тому числі і в Україні»,  –   зазначив Любомир Маркевич.

Цей тренінг дасть можливість удосконалити навички ефективного планування робочого часу на короткостроковий та довгостроковий періоди, навчитися ефективно ставити цілі у  діяльності та досягати їх, ідентифікувати поставлені цілі за ступенем важливості та терміновості, ефективно вирішувати непередбачувані завдання, які виникають у роботі Вищої ради правосуддя.

Під час тренінгу інспектори ВРП з допомогою експерта Віталія Чуби опанують, зокрема,  методологію тайм-менеджменту, засвоять кращі практики планування проваджень, техніку постановки цілей, розглянуть можливі моделі розстановки пріоритетів під час процедур річного, місячного, щоденного планування, опанують інші інструменти планування, а також виконуватимуть групові та індивідуальні завдання тощо.

Після закінчення навчання всі учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу.

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

 

Слідкуйте за нами в TelegramFacebookYoutube