X
Введіть слово для пошуку

Призначено заступника Голови Служби судової охорони

28.09.2021

28 вересня 2021 року Вища рада правосуддя вирішила призначити Баланду Олександра Михайловича на посаду заступника Голови Служби судової охорони.

Відповідно до статті 161 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Голова Служби судової охорони має заступників, які за його поданням призначаються на посади за результатами відкритого конкурсу і звільняються з посад Вищою радою правосуддя.

Частиною другою статті 163 цього Закону встановлено, що призначення на посади співробітників Служби судової охорони (крім призначення на рівнозначні або нижчі посади) здійснюється виключно за результатами конкурсу, що проводиться Державною судовою адміністрацією України в порядку, визначеному Вищою радою правосуддя.

За результатами загального рейтингу кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Служби судової охорони Баланду О.М. визначено переможцем.

До основних повноважень заступників Голови Служби, зокрема, належать управління та координація діяльності структурних підрозділів в Центральному апараті Служби та її територіальних підрозділах, забезпечення організації охорони громадського порядку в судах, організація матеріального, технічного та ресурсного забезпечення, здійснення контролю за належним використанням та збереженням державного майна, озброєння та техніки, здійснення інших повноважень, визначених законодавством.