X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 10 від 11 лютого 2021 року

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 15 членів Ради: А.Овсієнко, О.Маловацький, В.Шапран, М.Худик, Л.Швецова, І.Артеменко, О.Блажівська, В.Говоруха, П.Гречківський, В.Грищук, Л.Іванова, Н.Краснощокова, В.Матвійчук, О.Прудивус, Т.Розваляєва.

1. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення БІЗЯЄВОЇ Надії Олегівни на посаду судді Енергодарського міського суду Запорізької області.

2. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ЗАРУБИ Петра Івановича на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва.

3. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення КОБИЛЯНСЬКОГО Костянтина Миколайовича на посаду судді Окружного адміністративного суду міста Києва.

4. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ОЛІЙНИКА Максима Юрійовича на посаду судді Михайлівського районного суду Запорізької області.

5. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення РЕШЕТНЯКА Ігоря Володимировича на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області.

6. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЗЕЛІНСЬКУ Марію Борисівну з посади судді Солом’янського районного суду міста Києва за власним бажанням.

7. Вища рада правосуддя вирішила звільнити КАРАТАЄВУ Людмилу Олексіївну з посади судді Дніпровського апеляційного суду  у зв’язку з поданням заяви про відставку.

8. Вища рада правосуддя вирішила  звільнити НОВІКА Дмитра Івановича з посади судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області на підставі підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

9. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у задоволенні подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення ПАШНЄВА Вячеслава Григоровича з посади судді Ленінського районного суду міста Харкова на підставі підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

10. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд скарги судді Вищого антикорупційного суду ХАМЗІНА Тимура Рафаїловича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від  13 січня 2021 року № 21/3дп/15-21 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

11. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 30 листопада 2020 року № 3301/2дп/15-20 про притягнення судді Голосіївського районного суду міста Києва РУДИКА Іларіона Валерійовича до дисциплінарної відповідальності. 

12. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 27 листопада 2020 року  № 3279/1дп/15-20 про притягнення судді Київського окружного адміністративного суду БРАГІНОЇ Олександри Євгеніївни до дисциплінарної відповідальності.

13. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 4 березня 2020 року № 675/1дп/15-20 про притягнення судді Оболонського районного суду міста Києва ВАСАЛАТІЯ Костянтина Анатолійовича до дисциплінарної відповідальності.

14. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у  задоволенні клопотання  судді Залізничного районного суду міста Львова БОРОВКОВА Дмитра Олександровича про поновлення строку для оскарження рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 21 жовтня 2020 року № 2876/1дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Залишити без розгляду та повернути судді Залізничного районного суду міста Львова Боровкову Дмитру Олександровичу скаргу на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 21 жовтня 2020 року № 2876/1дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

15. Вища рада правосуддя ухвалила задовольнити клопотання судді Дарницького районного суду міста Києва ЦИМБАЛ Ірини Костянтинівни про поновлення строку для оскарження рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від  6 листопада 2020 року № 3035/1дп/15-20 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

Поновити судді Дарницького районного суду міста Києва Цимбал Ірині Костянтинівні строк для оскарження рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 6 листопада 2020 року № 3035/1дп/15-20 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

16. Вища рада правосуддя вирішила скасувати повністю рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 6 листопада 2020 року № 3035/1дп/15-20 про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Дарницького районного суду міста Києва ЦИМБАЛ Ірини Костянтинівни та закрити дисциплінарне провадження.

17. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 11 листопада 2020 року№ 3075/1дп/15-20  про притягнення судді Зарічного районного суду міста Сум КАПКІНА Олександра Борисовича до дисциплінарної відповідальності.

18. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному 6 січня 2021 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № …03 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 377 Кримінального кодексу України, за фактами, викладеними у повідомленні судді Обухівського районного суду Київської області КРАВЧЕНКА Максима Володимировича.

19. Вища рада правосуддя вирішила затвердити висновок члена Вищої ради правосуддя Іванової Лариси Броніславівни про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням суддів Третього апеляційного адміністративного суду ЛУКМАНОВОЇ Ольги Миколаївни, ДУРАСОВОЇ Юлії Володимирівни, БОЖКО Людмили Андріївни (вхідний № 317/0/6-21 від 22 січня 2021 року).

20. Вища рада правосуддя вирішила задовольнити подання Голови Служби судової охорони Бондаря Валерія Івановича від 18 січня 2021 року.

Звільнити ГАВРИШУКА Олександра Михайловича з посади заступника Голови Служби судової охорони (керівника апарату Голови Служби).

21. Вища рада правосуддя вирішила визначити необхідним призначення на вакантну посаду державної служби категорії «А» в системі правосуддя заступника Голови Державної судової адміністрації України на період дії карантину шляхом укладення контракту про проходження державної служби.

Оголосити добір на вакантну посаду державної служби категорії «А» в системі правосуддя заступника Голови Державної судової адміністрації України.

Установити термін подання інформації для участі в доборі на вакантну посаду державної служби категорії «А» в системі правосуддя заступника Голови Державної судової адміністрації Українидо 17 години 18 лютого 2021 року.

Затвердити текст оголошення про добір на вакантну посаду державної служби категорії «А» в системі правосуддя заступника Голови Державної судової адміністрації України, що додається.

Уповноваженими особами для проведення співбесіди з кандидатами на посаду заступника Голови Державної судової адміністрації України визначити заступника керівника секретаріату – начальника правового управління Пархацьку Тетяну Миколаївну, заступника начальника управління – завідувача відділу по роботі з персоналом Вищої ради правосуддя управління з питань персоналу Пригодія Олександра Віталійовича, начальника відділу міжнародного співробітництва  та взаємодії з органами державної влади Гуртенка Владислава Борисовича.

22. Вища рада правосуддя вирішила затвердити зміни до Положення про Державну судову адміністрацію України.

23. Вища рада правосуддя ухвалила повідомлення про необхідність розгляду питання щодо відрядження судді до Галицького районного суду Івано-Франківської області повернути до Державної судової адміністрації України.

24. Вища рада правосуддя вирішила продовжити до 22 лютого 2021 року строк надання суддями згоди на відрядження до Харківського апеляційного суду.

Затвердити текст оголошення про продовження строку надання суддями згоди на відрядження до Харківського апеляційного суду та оприлюднити його на вебсайті Вищої ради правосуддя.

25. Вища рада правосуддя ухвалила повідомлення про необхідність розгляду питання щодо відрядження суддів до Селидівського міського суду Донецької області повернути до Державної судової адміністрації України.

26. Вища рада правосуддя вирішила розпочати процедуру відрядження суддів до Козятинського міськрайонного суду Вінницької області.

 Затвердити текст оголошення про початок процедури відрядження суддів  та оприлюднити його на вебсайті Вищої ради правосуддя.