X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 111 від 28 листопада 2023 року

28.11.2023

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 13 членів Ради: Д.Лук’янов, Т.Бондаренко, Ю.Бокова, С.Бурлаков, О.Кандзюба, О.Кваша, О.Ковбій, А.Котелевець, Р.Маселко, О.Мельник, І.Плахтій, О.Попікова, В.Саліхов. 

1. Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Щорського районного суду Чернігівської області КРАВЧУК Марію Вікторівну до Ріпкинського районного суду Чернігівської області для здійснення правосуддя строком на 1 (один) рік із 4 грудня 2023 року.
Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків між судами.

2. Вища рада правосуддя вирішила перевести КУЛИКОВА Андрія Володимировича на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

3. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ВЕРБУ Ірину Олександрівну з посади судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

4. Вища рада правосуддя вирішила звільнити КУЦЕНКО Тетяну Рудольфівну з посади судді Дніпровського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

5. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЛЕПЕХУ Геннадія Анатолійовича з посади судді Господарського суду Одеської області на підставі підпункту 4 пункту 16-1 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

6. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 19 липня 2021 року № 1599/2дп/15-21 про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Луцького міськрайонного суду Волинської області СІВЧУКА Андрія Євгеновича.
Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене в порядку, передбаченому статтею 52 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

7. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд справи за заявою Ладухи Віктора Борисовича про порушення заступником керівника Конотопської окружної прокуратури Сумської області НАТАЛИЧЕМ Андрієм Андрійовичем вимог щодо несумісності.

8. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному 24 жовтня 2023 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № … за частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України за фактами, викладеними в повідомленні судді Згурівського районного суду Київської області КУЧЕРЯВОЇ Ліни Миколаївни.

Вища рада правосуддя не включила до порядку денного засідання питання щодо:
внесення подання Президентові України про призначення ШУЛІКИ Олександри Олександрівни на посаду судді Онуфріївського районного суду Кіровоградської області;
звільнення ГРИЦІВ Віри Миколаївни з посади судді Західного апеляційного господарського суду у зв’язку з поданням заяви про відставку;
об’єднання дисциплінарних справ стосовно судді Дзержинського районного суду міста Харкова ШИШКІНА Олексія Володимировича, які перебувають у провадженні Першої та Третьої Дисциплінарних палат Вищої ради правосуддя.