X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 116 від 12 грудня 2023 року

12.12.2023

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 15 членів Ради: Г.Усик,  Ю.Бокова, Т.Бондаренко, С.Бурлаков, О.Кандзюба, О.Кваша, О.Ковбій, А.Котелевець, Д.Лук’янов, Р.Маселко, О.Мельник, М.Мороз, І.Плахтій, О.Попікова, В.Саліхов.

1. Вища рада правосуддя ухвалила зупинити розгляд скарг адвоката Кравця Ростислава Юрійовича та судді Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області ТРОФИМОВОЇ Надії Анатоліївни на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 30 жовтня 2020 року № 2993/1дп/15-20 про притягнення судді  до дисциплінарної відповідальності.
Ухвала оскарженню не підлягає. 

2. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у задоволенні клопотання судді Октябрського районного суду міста Полтави ГОЛЬНИК Лариси Владленівни про поновлення строку для оскарження рішення Другої Дисциплінарної палати  Вищої ради правосуддя від 12 липня 2021 року № 1515/2дп/15-21.
Залишити без розгляду та повернути судді Октябрського районного суду міста Полтави Гольник Ларисі Владленівні скаргу на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 липня 2021 року № 1515/2дп/15-21 про відмову у притягненні судді до дисциплінарної відповідальності та припинення дисциплінарного провадження.

3. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у задоволенні  клопотання Маселка Романа Анатолійовича про поновлення строку для оскарження рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від  24 березня 2017 року № 598/1дп/15-17 про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Печерського районного суду міста Києва КИЦЮКА Віктора Петровича та припинення дисциплінарного провадження.
 Залишити без розгляду та повернути Маселку Роману Анатолійовичу скаргу на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від  24 березня 2017 року № 598/1дп/15-17 про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Печерського районного суду міста Києва Кицюка Віктора Петровича та припинення дисциплінарного провадження.

4. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд скарги судді Печерського районного суду міста Києва СМИК Світлани Іванівни на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 травня 2021 року № 997/3дп/15-21 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.
5. Вища рада правосуддя ухвалила оголосити до 19 грудня 2023 року перерву у розгляді скарги судді Приморського районного суду міста Одеси ДЕРУСА Анатолія Володимировича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 9 грудня 2020 року № 3440/3дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

6. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд дисциплінарної справи за висновком Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції за заявами заступника Генерального прокурора України Бачуна О.В. від 5 грудня 2014 року, першого заступника прокурора Дніпровського району міста Києва Морозова В.Ю. від 12 грудня 2014 року стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва ГУДИМ Владислави Володимирівни.

9. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення ШУЛІКИ Олександри Олександрівни на посаду судді Онуфріївського районного суду Кіровоградської області.

10. Вища рада правосуддя ухвалила зупинити розгляд заяви МОНИЧА Володимира Олексійовича про звільнення з посади судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області у відставку.

11. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ТКАЧЕНКО Ірину Вікторівну з посади судді Господарського суду Івано-Франківської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

12. Вища рада правосуддя вирішила звільнити АДАМОВУ Тетяну Сергіївну з посади судді Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області за власним бажанням.

13. Вища рада правосуддя вирішила взяти до відома інформацію Державної судової адміністрації України щодо стану виконання Плану заходів Державної судової адміністрації України на 2023 рік щодо усунення недоліків та виконання наданих Вищою радою правосуддя рекомендацій за результатами заслуховування Звіту Голови Державної судової адміністрації України про діяльність Державної судової адміністрації України за 2022 рік (відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 20 липня 2023 року № 740/0/15-23), а також щодо інших зауважень, викладених у рішенні Вищої ради правосуддя від 20 липня 2023 року № 740/0/15-23.
Рекомендувати Голові Державної судової адміністрації України або особі, яка виконує його обов’язки, розробити нормативи кадрового, фінансового, матеріально-технічного та іншого забезпечення судів (з урахуванням позиції Міністерства фінансів України щодо нормативів фінансового та матеріально-технічного забезпечення судів) та подати їх на розгляд Вищої ради правосуддя не пізніше 1 березня 2024 року.
Копію рішення надіслати Державній судовій адміністрації України.

14. Вища рада правосуддя вирішила відмовити в порушенні дисциплінарного провадження щодо в.о. Голови Державної судової адміністрації України ПАМПУРИ Максима Валерійовича за скаргою судді у відставці  Татенка Валерія Миколайовича.

15. Вища рада правосуддя вирішила погодити перерозподіл видатків державного бюджету за кодом економічної класифікації видатків 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в розрізі судів, Державної судової адміністрації України та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України згідно з додатком до листа в. о. Голови Державної судової адміністрації України від 4 грудня 2023 року № 11-15792/23.
Погодити перерозподіл видатків державного бюджету за кодом економічної класифікації видатків 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в розрізі судів та Державної судової адміністрації України згідно з додатком до листа в. о. Голови Державної судової адміністрації України від 7 грудня 2023 року № 11-16256/23.
Погодити перерозподіл видатків державного бюджету за кодами економічної класифікації видатків 2113 «Суддівська винагорода» та 2120 «Нарахування на оплату праці» в розрізі територіальних управлінь Державної судової адміністрації України згідно з додатком до листа в. о. Голови Державної судової адміністрації України від 5 грудня 2023 року № 11-15812/23.
Погодити перерозподіл видатків державного бюджету за кодами економічної класифікації видатків 2113 «Суддівська винагорода» та 2120 «Нарахування на оплату праці» в розрізі територіальних управлінь Державної судової адміністрації України згідно з додатком до листа в. о. Голови Державної судової адміністрації України від 7 грудня 2023 року № 11-16172/23.
Копію рішення надіслати Державній судовій адміністрації України.

Вища рада правосуддя не включила до порядку денного засідання питання:

розгляд скарги судді Апостолівського районного суду Дніпропетровської області СЕМЕНОВОЇ Наталії Миронівни та скарги адвоката Кравця Ростислава Юрійовича на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 28 травня 2019 року № 1412/2дп/15-19 про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності;

розгляд скарги ЧЕРНУШЕНКА Антона Васильовича, поданої адвокатом Сільницьким Ігорем Володимировичем, на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 11 квітня 2018 року № 1073/2дп/15-18 про притягнення до дисциплінарної відповідальності;

розгляд матеріалів щодо звільнення БРОВЧЕНКА Володимира Володимировича з посади судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області у зв’язку з поданням заяви про відставку;

розгляд матеріалів щодо звільнення ЗУБОВА Олександра Сергійовича з посади судді Херсонського міського суду Херсонської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.