X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 12 від 15 лютого 2022 року

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 15 членів Ради: В.Грищук, О.Блажівська, С.Болотін, В.Говоруха, Л.Іванова, В.Князєв, Н.Краснощокова, В.Матвійчук, І.Плахтій, О.Прудивус, Т.Розваляєва, В.Саліхов, В.Суховий, Л.Швецова, С.Шелест.

1. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ХЛИСТУНЕНКО Ольги Володимирівни на посаду судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

2. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Херсонського міського суду Херсонської області ЗУБОВА Олександра Сергійовича до Ленінського районного суду міста Миколаєва для здійснення правосуддя.

3. Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ФОРТУНУ Тетяну Юріївну до Ленінського районного суду міста Миколаєва для здійснення правосуддя строком на один рік із 1 березня 2022 року.

4. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Ленінського районного суду міста Миколаєва КИРИЛЬЧУКА Олега Ігоровича до Лугинського районного суду Житомирської області для здійснення правосуддя.

5. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду повідомлення Державної судової адміністрації України про продовження строку відрядження судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області КРАТКА Дмитра Михайловича до Броварського міськрайонного суду Київської області для здійснення правосуддя.

6. Вища рада правосуддя вирішила продовжити на один рік строк відрядження судді Носівського районного суду Чернігівської області ГРИДАСОВОЇ Анни Михайлівни до Броварського міськрайонного суду Київської області для здійснення правосуддя з 5 травня 2022 року.

Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків між судами.

7. Вища рада правосуддя вирішила продовжити на один рік строк відрядження судді Корольовського районного суду міста Житомира СКРИПКИ Олександра Володимировича до Броварського міськрайонного суду Київської області для здійснення правосуддя з 17 червня 2022 року.

Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків між судами.

8. Вища рада правосуддя вирішила продовжити на один рік строк відрядження судді Червоноградського міського суду Львівської області РУДАКОВА Дмитра Ігоровича до Личаківського районного суду міста Львова для здійснення правосуддя із 16 червня 2022 року.

Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків між судами.

9. Вища рада правосуддя вирішила продовжити на один рік строк відрядження судді Снігурівського районного суду Миколаївської області ЯВОРСЬКОГО Сергія Йосифовича до Личаківського районного суду міста Львова для здійснення правосуддя із 16 червня 2022 року.

Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків між судами.

10. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду заяву ХУДИКА Миколи Павловича про звільнення з посади судді Київського апеляційного суду у відставку.

11. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ПОНОМАРЬОВУ Ольгу Михайлівну з посади судді Донецького апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

12. Вища рада правосуддя вирішила звільнити КОРОЇДА Юрія Миколайовича з посади судді Чернігівського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

13. Вища рада правосуддя вирішила звільнити БОНДАРЕНКА Сергія Івановича з посади судді Черкаського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

14. Вища рада правосуддя ухвалила зупинити розгляд питання про звільнення БЕЦЯ Олександра Вадимовича з посади судді Апеляційного суду міста Києва у зв’язку з поданням заяви про відставку.

15. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ШЕЛЕСТ Інну Миколаївну з посади судді Червонозаводського районного суду міста Харкова у зв’язку з поданням заяви про відставку.

16. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЄЛЬЦОВА Віктора Олександровича з посади судді Черкаського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

17. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ПРИНДЮК Марію Василівну з посади судді Апеляційного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

18. Вища рада правосуддя, розглянувши повідомлення судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області ЯКОВЛЄВА Олександра Сергійовича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, вирішила звернутися до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва щодо перевірки відомостей про наявність ознак дисциплінарного проступку у діях адвоката Криворучко Лариси Сергіївни.

19. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо необхідності забезпечення проведення перевірки обставин, повідомлених суддею Соснівського районного суду міста Черкас КОНЧИНОЮ Ольгою Іванівною, з дотриманням приписів статті 19 Конституції України та статті 214 Кримінального процесуального кодексу України.

20. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні № …4, внесеному 5 січня 2022 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України, за фактами, викладеними у повідомленні судді Північного апеляційного господарського суду БАРСУК Марини Анатоліївни.

21. Вища рада правосуддя вирішила затвердити висновки члена Вищої ради правосуддя Іванової Лариси Броніславівни про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленнями суддів Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області САМОТКАН Наталії Григорівни, ЗІНЧЕНКО Анни Сергіївни, МЕЛЬНИКА Юрія Анатолійовича, ГАВРИЛОВА Віктора Анатолійовича, ТИМЧЕНКА Сергія Олександровича, БОНДАРЕНКО Вікторії Михайлівни, МИЦАКА Мар’яна Степановича, ШАПОВАЛОВОЇ Ірини Сергіївни, ВРОНИ Анни Олегівни, ГОЛОВІНА Валерія Олександровича, ПЕРЕКОПСЬКОГО Миколи Миколайовича про втручання в їхню діяльність як суддів щодо здійснення правосуддя (від 8 лютого 2022 року вхідні №№ 108/0/6-22, 109/0/6-22, 110/0/6-22, 111/0/6-22, 112/0/6-22, 113/0/6-22, 115/0/6-22, 116/0/6-22, 117/0/6-22, від 10 лютого 2022 року вхідний № 124/0/6-22, від 11 лютого 2022 року вхідний № 128/0/6-22); судді Вінницького міського суду Вінницької області БЕРНАДИ Євгена Валерійовича (вхідний № 3883/0/6-21 від 28 грудня 2021 року).

22. Вища рада правосуддя вирішила покласти тимчасово, з 12 серпня 2022 року до призначення у встановленому порядку Голови Державної судової адміністрації України, але не довше ніж до 12 листопада 2022 року, виконання обов’язків Голови Державної судової адміністрації України на заступника Голови Державної судової адміністрації України САЛЬНІКОВА Олексія Олександровича.

Встановити, що у разі короткотривалої відсутності (хвороба, відрядження, відпустка тощо) тимчасового виконувача обов’язків Голови Державної судової адміністрації України обов’язки Голови Державної судової адміністрації України тимчасово виконує заступник Голови Державної судової адміністрації України ЧОРНУЦЬКИЙ Сергій Петрович.

23. Вища рада правосуддя вирішила покласти тимчасово, з 15 лютого 2022 року до призначення у встановленому порядку заступника Голови Державної судової адміністрації України, але не довше ніж до 15 травня 2022 року, виконання обов’язків заступника Голови Державної судової адміністрації України на ПАМПУРУ Максима Валерійовича, директора департаменту з організації розпорядження державним майном Державної судової адміністрації України.

24. Вища рада правосуддя вирішила погодити встановлення розміру премії за фактично відпрацьований час у лютому 2022 року ПАРХАЦЬКІЙ Тетяні Миколаївні, керівнику секретаріату Вищої ради правосуддя, СЕРЬОГІНУ Олександру Юрійовичу, заступнику керівника секретаріату – начальнику відділу з питань запобігання і виявлення корупції секретаріату Вищої ради правосуддя.

25. Вища рада правосуддя вирішила розпочати процедуру відрядження суддів до Попаснянського районного суду Луганської області.

Затвердити текст оголошення про початок процедури відрядження суддів та оприлюднити його на вебсайті Вищої ради правосуддя.

26. Вища рада правосуддя вирішила порушити дисциплінарне провадження стосовно заступника Голови Державної судової адміністрації України ЧОРНУЦЬКОГО Сергія Петровича та скерувати до Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.