X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 24 від 19 березня 2024 року

19.03.2024

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 16 членів Ради: Г.Усик,  Ю.Бокова, Т.Бондаренко, С.Бурлаков, О.Кандзюба, О.Кваша, О.Ковбій, А.Котелевець, Д.Лук’янов, Р.Маселко, О.Мельник, М.Мороз,  І.Плахтій, О.Попікова, В.Саліхов, О.Сасевич.

1. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення БРОНИЦЬКОЇ Маріанни Володимирівни на посаду судді Московського районного суду міста Харкова.

2. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ВАСИЛЕНКО Віталіни Анатоліївни на посаду судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська.

3. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ПЕДОРИЧА Станіслава Івановича на посаду судді Господарського суду Запорізької області.

4. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ВЕСЕЛЬСЬКУ Тетяну Федорівну з посади судді Вищого адміністративного суду України у зв’язку з поданням заяви про відставку.

5. Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Слов’янського міськрайонного суду Донецької області ПРОНІНА Сергія Георгійовича до Авдіївського міського суду Донецької області для здійснення правосуддя строком на 1 (один) рік із 1 квітня 2024 року.
 Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків між судами.

6. Вища рада правосуддя вирішила перевести суддю Вищого адміністративного суду України МАРИНЧАК Нінель Євгенівну на посаду судді Шостого апеляційного адміністративного суду.

7. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти до 4 квітня 2024 року розгляд скарги судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 лютого 2024 року № 382/1дп/15-24 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

8. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 лютого 2024 року № 352/2дп/15-24 про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Ратнівського районного суду Волинської області ЛЯХА Василя Івановича.
Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене в порядку, передбаченому статтею 52 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

9. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 14 лютого 2024 року № 417/3дп/15-24 про притягнення судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області ВОЛКОВОЇ Олени Іванівни до дисциплінарної відповідальності.
Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене в порядку, передбаченому статтею 52 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

10. Вища рада правосуддя ухвалила оголосити до 4 квітня 2024 року перерву у розгляді скарги уповноваженого заступником Генерального прокурора Войтенком Антоном Борисовичем – виконувача обов’язків керівника Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора (начальника другого управління Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора) Сорочка Олександра Олександровича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від  21 червня 2023 року № 122дп-23 про закриття дисциплінарного провадження № 07/3/2-70дс-22дп-23 стосовно прокурора Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону КОЦЮБИ Олексія Сергійовича та прокурора Херсонської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону ЗУБКОВА Владислава Сергійовича.

11. Вища рада правосуддя вирішила звільнити БАБАШ Ганну Петрівну з посади судді Донецького окружного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

12. Вища рада правосуддя вирішила звільнити КУШНІР Світлану Іванівну з посади судді Солом’янського районного суду міста Києва у зв’язку з поданням заяви про відставку.

13. Вища рада правосуддя ухвалила поновити розгляд питання про звільнення СУШКОВОЇ Людмили Іванівни з посади судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

14. Вища рада правосуддя вирішила звільнити СУШКОВУ Людмилу Іванівну з посади судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.
 Встановити, що право на нарахування та виплату щомісячного довічного грошового утримання виникло у Сушкової Людмили Іванівни з наступного дня після досягнення нею шістдесяти п’яти років.

15.  Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у задоволенні заяви члена Вищої ради правосуддя МАСЕЛКА Романа Анатолійовича про самовідвід від розгляду подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення Васильєвої Катерини Олександрівни з посади судді Святошинського районного суду міста Києва, яку за результатами кваліфікаційного оцінювання визнано такою, що не відповідає займаній посаді.  

16. Вища рада правосуддя вирішила погодити встановлення премії за фактично відпрацьований час у березні 2024 року ШУМИЛУ Михайлу Миколайовичу, керівнику секретаріату Вищої ради правосуддя, СЕРЬОГІНУ Олександру Юрійовичу, заступнику керівника секретаріату – начальнику відділу з питань запобігання і виявлення корупції секретаріату Вищої ради правосуддя.

17. Вища рада правосуддя вирішила погодити перерозподіл видатків державного бюджету в розрізі судів, Державної судової адміністрації України та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України згідно з додатком «Пропозиції щодо перерозподілу видатків» до листа т. в. о. Голови Державної судової адміністрації України від 6 березня 2024 року № 11-6749/24.
 Копію рішення надіслати Державній судовій адміністрації України.

18. Вища рада правосуддя вирішила затвердити зміни до зразка дисциплінарної скарги щодо судді (суддів), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 14 грудня 2023 року № 1313/0/15-23.

Вища рада правосуддя не включила до порядку денного розгляд матеріалів щодо звільнення ДИМБОВСЬКОГО Вячеслава Вікторовича з посади судді Господарського суду  Хмельницької області у зв’язку з поданням заяви про відставку.