X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 28 від 2 квітня 2024 року

02.04.2024

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 14 членів Ради: Д.Лук’янов, Ю.Бокова, Т.Бондаренко, С.Бурлаков, О.Кандзюба, О.Кваша, О.Ковбій, Р.Маселко, О.Мельник, М.Мороз,  І.Плахтій, О.Попікова, В.Саліхов, О.Сасевич.

1. Вища рада правосуддя розглянула в закритому засіданні повідомлення судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області ГОНЧАРЕНКА Олександра Володимировича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

2. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального  прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування  кримінального правопорушення у  кримінальному провадженні, внесеному 29  грудня 2023 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № … за частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України за фактами, викладеними в повідомленні суддів Корольовського районного суду міста Житомира.

3. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ВІНТОНЯК Наталію Дмитрівну з  посади судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської  області за власним бажанням.

4. Вища рада правосуддя вирішила звільнити КАРАБАК  Лілію Германівну з посади судді Шевченківського районного суду міста Запоріжжя у зв’язку з поданням заяви про відставку.

5. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ДАШКОВСЬКУ Алесю Вікторівну з посади судді Запорізького апеляційного суду  у зв’язку з поданням заяви про відставку.

6. Вища рада правосуддя ухвалила поновити розгляд питання про звільнення ТОКАР Лідії Володимирівни з посади судді Ленінського районного суду міста Вінниці у зв’язку з поданням заяви про відставку.

7. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ТОКАР Лідію Володимирівну з посади судді Ленінського районного суду міста Вінниці у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Встановити, що право на нарахування та виплату щомісячного довічного грошового утримання виникло в Токар Лідії Володимирівни з наступного дня після досягнення нею шістдесяти п’яти років.

8. Вища рада правосуддя вирішила задовольнити заяву заступника Голови Служби судової охорони ТРЯСУНА Павла Ростиславовича про звільнення його із займаної посади за власним бажанням.

Звільнити Трясуна Павла Ростиславовича з посади заступника Голови Служби судової охорони за власним бажанням 5 квітня 2024 року.

Вища рада правосуддя не включила до порядку денного розгляд:

подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендацією на відрядження до Солом’янського районного суду міста Києва для здійснення правосуддя судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області КРАТКА Дмитра Михайловича;

висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя;

матеріалів щодо звільнення ХАУСТОВОЇ Тетяни Анатоліївни з посади судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області у зв’язку з поданням заяви про відставку.