X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 30 від 22 квітня 2021 року

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 16 членів Ради:  О.Маловацький, Н.Краснощокова, О.Прудивус, Л.Швецова, О.Блажівська, С.Болотін, В.Говоруха, П.Гречківський, В.Грищук, В.Данішевська, В.Матвійчук, І.Плахтій, Т.Розваляєва, В.Саліхов, В.Суховий, С.Шелест.

1. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ДЬЯЧЕНКА Дмитра Олександровича на посаду судді Тальнівського районного суду Черкаської області.

2. Вища рада правосуддя вирішила залишити без розгляду заяву ВАСИЛЬКОВСЬКОГО Володимира Методійовича про внесення Президентові України подання про призначення на посаду судді Івано-Франківського апеляційного суду.

3. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЧОБІТОК Аллу Олександрівну з посади судді Київського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

4. Вища рада правосуддя вирішила скасувати рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 21 лютого 2020 року №541/1дп/15-20 про притягнення судді Центрального районного суду міста Миколаєва СКРИПЧЕНКО Світлани Миколаївни до дисциплінарної відповідальності та закрити дисциплінарне провадження стосовно неї.

5. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд скарги судді Октябрського районного суду міста Полтави АНДРІЄНКО Ганни Вячеславівни на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 1 березня 2021 року № 496/2дп/15-21 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

6. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному 13 березня 2021 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № ____ за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України, за повідомленням судді Апостолівського районного суду Дніпропетровської області ЧУМАК Тетяни Андріївни.

7. Вища рада правосуддя вирішила затвердити Зміни до штатного розпису Вищої ради правосуддя на 2021 рік, застосувавши їх з 1 січня 2021 року.

8. Вища рада правосуддя вирішила затвердити Зміни до Положення про секретаріат Вищої ради правосуддя.

9. Вища рада правосуддя вирішила оголосити конкурс на зайняття посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя: керівника секретаріату Вищої ради правосуддя, заступника керівника секретаріату – начальника відділу з питань запобігання і виявлення корупції, із затвердженням умов проведення конкурсу.

10. Вища рада правосуддя вирішила утворити робочу групу з питань навантаження та кадрового забезпечення судів.

Вважати такими, що реалізовані, завдання, поставлені перед робочою групою Вищої ради правосуддя для опрацювання питань щодо кількості суддів у судах, утвореною відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 16 травня 2019 року № 1337/0/15-19 «Про створення робочої групи» (зі змінами).

11. Вища рада правосуддя вирішила взяти до відома Звіт т. в. о. Голови Державної судової адміністрації України про діяльність Державної судової адміністрації України у 2020 році.

Звернути увагу т. в. о. Голови Державної судової адміністрації України на необхідність виконання пункту 2 резолютивної частини рішення Вищої ради правосуддя від 13 квітня 2021 року № 815/0/15-21 щодо подання Державною судовою адміністрацією України до 18 травня 2021 року Вищій раді правосуддя для затвердження нормативів кадрового, фінансового та матеріально-технічного забезпечення судів.

Наголосити т. в. о. Голови Державної судової адміністрації України на необхідності вжиття всіх можливих заходів з метою забезпечення прозорості бюджетного процесу, рівномірного та справедливого розподілу наявного фінансового ресурсу між розпорядниками бюджетних коштів у системі Державної судової адміністрації України як головного розпорядника коштів державного бюджету.

Копію цього рішення надіслати Державній судовій адміністрації України.