X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 38 від 30 квітня 2024 року

30.04.2024

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 15 членів Ради:  Д.Лук’янов, Ю.Бокова, Т.Бондаренко, С.Бурлаков, О.Кандзюба, О.Кваша, О.Ковбій, А.Котелевець, Р.Маселко, О.Мельник, М.Мороз, І.Плахтій, О.Попікова, В.Саліхов, О.Сасевич.

1. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення БОБРОВОЇ Юлії Юріївни на посаду судді Біловодського районного суду Луганської області.

2. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ЧОРНОГО Ігоря Ярославовича на посаду судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

3. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ІВАНОВОЇ Тетяни Вікторівни на посаду судді Господарського суду Дніпропетровської області.

4. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення РУБАН Тетяни Петрівни на посаду судді Васильківського міськрайонного суду Київської області.

5. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення СКРИЛЬ Юлії Андріївни на посаду судді Київського районного суду міста Одеси.

6. Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення КРИВЕШКО Ірини Володимирівни на посаду судді Ладижинського міського суду Вінницької області.

7. Вища рада правосуддя вирішила звільнити БІЛУ-КИСЕЛЬОВУ Анну Анатоліївну з посади судді Білозерського районного суду Херсонської області на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

8. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд матеріалів про звільнення ШАРКО Наталії Анатоліївни з посади судді Генічеського районного суду Херсонської області на підставі підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

9. Вища рада правосуддя вирішила звільнити БОРОДІНУ Ларису Іванівну з посади судді Східного апеляційного господарського суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

10. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ВОЛКОВА Олександра Федоровича з посади судді Верховного Суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Встановити, що право на нарахування та виплату щомісячного довічного грошового утримання виникло у Волкова Олександра Федоровича з наступного дня після досягнення ним шістдесяти п’яти років.

11. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЗІНЧЕНКА Андрія Вікторовича з посади судді Харківського окружного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

12. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЛОПАТІНУ Марину Юріївну з посади судді Донецького апеляційного суду (відряджена до Дніпровського апеляційного суду) у зв’язку з поданням заяви про відставку.

13. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти до 7 травня 2024 року  розгляд матеріалів щодо звільнення КЛИМЕНКА Андрія Миколайовича з посади судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова у зв’язку з поданням заяви про відставку.

14. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування кримінального правопорушення у кримінальному провадженні, внесеному 21 листопада 2023 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № … за частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України за фактами, викладеними в повідомленні судді Ленінського районного суду міста Кіровограда ПЛОХОТНІЧЕНКА Леоніда Івановича.

Звернутися до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області щодо перевірки відомостей про наявність ознак дисциплінарного проступку в діях адвоката Швеця Романа Юрійовича.

15. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування кримінального правопорушення у кримінальному провадженні, внесеному 8 березня 2024 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № … за частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України за фактами, повідомленими суддею Котелевського районного суду Полтавської області ШОЛУДЬКО Антоніною Володимирівною.

16. Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування кримінального правопорушення у кримінальному провадженні, внесеному  4 квітня 2024 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № … за частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України за фактами, повідомленими суддею Харківського окружного адміністративного суду МОРОКО Анастасією Сергіївною.

17. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відкритті дисциплінарної справи стосовно суддів Київського апеляційного суду ЯКОВЛЄВОЇ Вікторії Сергіївни (відрядженої з Харківського апеляційного суду), ЖУК Ольги Володимирівни, КОВАЛЬСЬКОЇ Віри Володимирівни за скаргою адвоката Костюченко Оксани Іванівни в інтересах Мохамеда Сураджа Насіра.

Вища рада правосуддя  не включила до порядку денного засідання розгляд:

скарг Славицької Антоніни Керимівни, Кравця Ростислава Юрійовича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 20 березня 2024 року № 805/3дп/15-24 про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Чернігівського апеляційного суду САЛАЯ Геннадія Анатолійовича;

висновків члена Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя;

питання про вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.