X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 91 від 24 листопада 2020 року

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 13 членів Ради: А.Овсієнко, О.Маловацький, М.Худик, В.Шапран, Л.Швецова, О.Блажівська, П.Гречківський, В.Грищук, Л.Іванова, Н.Краснощокова, В.Матвійчук, Т.Розваляєва, С.Шелест.

1. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області БОНДАРЕНКО Ганни Віталіївни до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська для здійснення правосуддя.

2. Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Золочівського районного суду Львівської області КІПЧАРСЬКОГО Олександра Миколайовича до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська для здійснення правосуддя з 8 грудня 2020 року до 29 вересня 2021 року.

Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків на утримання судів.

3. Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Добропільського міськрайонного суду Донецької області КОШЛЮ Андрія Олександровича до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська для здійснення правосуддя з 8 грудня 2020 року до 29 вересня 2021 року.

Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків на утримання судів.

4. Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Покровського районного суду Дніпропетровської області ЛУКІНОВУ Катерину Сергіївну до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська для здійснення правосуддя строком на один рік з 8 грудня 2020 року.

5. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Хотинського районного суду Чернівецької області РУСНАКА Анатолія Івановича до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська для здійснення правосуддя.

6. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області ТОМАША Вадима Івановича до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська для здійснення правосуддя.

7. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Любарського районного суду Житомирської області ВАЛЬЧУКА Валерія Вікторовича до Калинівського районного суду Вінницької області для здійснення правосуддя.

8. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Міловського районного суду Луганської області ГУЦОЛА Максима Павловича до Калинівського районного суду Вінницької області для здійснення правосуддя.

9. Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області ТЬОРА Євгенія Миколайовича до Ленінського районного суду міста Кіровограда для здійснення правосуддя з 8 грудня 2020 року до 24 вересня 2021 року.

10. Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Онуфріївського районного суду Кіровоградської області ШУЛЬЖЕНКО Вікторії Володимирівни до Ленінського районного суду міста Кіровограда для здійснення правосуддя.

11. Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд матеріалів щодо звільнення ДОНЕЦЬ Ліани Олексіївни з посади судді Другого апеляційного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

12. Вища рада правосуддя вирішила звільнити РЕЦЕБУРИНСЬКОГО Юрія Йосиповича з посади судді Вищого адміністративного суду України у зв’язку з поданням заяви про відставку.

13. Вища рада правосуддя вирішила затвердити висновки членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

Розваляєвої Тетяни Самуілівни – за повідомленням голови Другого апеляційного адміністративного суду БЕРШОВА Геннадія Євгеновича (вхідний № 5263/0/6-20 від 18 листопада 2020 року);

Шапрана Віктора Валентиновича – за повідомленням судді Селидівського міського суду Донецької області КАПІТОНОВА Віктора Ігоревича (вхідний № 4426/0/6-20 від 24 вересня 2020 року);

Швецової Лариси Анатоліївни – за повідомленням судді Господарського суду Вінницької області МАТВІЙЧУКА Василя Васильовича (вхідний № 4783/0/6-20 від 19 жовтня 2020 року);

Шелест Світлани Богданівни – за повідомленням судді Покровського районного суду Дніпропетровської області ЛУКІНОВОЇ Катерини Сергіївни (вхідний № 5110/0/6-20 від 9 листопада 2020 року).

14. Вища рада правосуддя вирішила закрити дисциплінарне провадження стосовно заступника Голови Державної судової адміністрації України ЧОРНУЦЬКОГО Сергія Петровича.

15. Вища рада правосуддя вирішила затвердити Зміни до штатного розпису Вищої ради правосуддя на 2020 рік у частині посадових окладів державних службовців та ввести їх у дію з 1 грудня 2020 року.

16. Вища рада правосуддя вирішила рекомендувати Державній судовій адміністрації України та Раді суддів України застосовувати показники середньої тривалості розгляду судових справ при ухваленні рішень та здійсненні заходів з питань організаційного забезпечення діяльності судів.

17. Вища рада правосуддя вирішила затвердити зміни до Регламенту Вищої ради правосуддя.

18. Вища рада правосуддя вирішила розпочати процедуру відрядження суддів до Добровеличківського районного суду Кіровоградської області.

Затвердити текст оголошення про початок процедури відрядження суддів та оприлюднити його на вебсайті Вищої ради правосуддя.

19. Вища рада правосуддя вирішила розпочати процедуру відрядження суддів до Ленінського районного суду міста Миколаєва.

Затвердити текст оголошення про початок процедури відрядження суддів (додається) та оприлюднити його на вебсайті Вищої ради правосуддя.

20. Вища рада правосуддя ухвалила повідомлення про необхідність розгляду питання щодо відрядження суддів до Козятинського міськрайонного суду Вінницької області повернути до Державної судової адміністрації України.

21. Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд питання про надання консультативного висновку щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо моніторингу способу життя суддів та з метою приведення його норм у відповідність до рішення Конституційного Суду України від 27 жовтня 2020 року № 13-р/2020» (реєстраційний  № 4292 від 30 жовтня 2020 року), внесеного на розгляд Верховної Ради України у порядку законодавчої ініціативи народними депутатами України Тимошенко Ю.В., Власенком С.В., Савчук О.В.

22. Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд питання про надання  консультативного висновку щодо проєкту Закону України  «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо визначення правових та організаційних засад функціонування системи запобігання корупції в судах» (реєстраційний № 4292-1 від 3 листопада 2020 року), внесеного на розгляд Верховної Ради України у порядку законодавчої ініціативи народними депутатами України Масловим Д.В., Тарасенком Т.П., Пушкаренком А.М., Торохтієм Б.Г.

23. Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд питання про надання    консультативного висновку щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо визначення відповідальності за порушення вимог фінансового контролю суддями» (реєстраційний № 4312 від 3 листопада 2020 року), внесеного на розгляд Верховної Ради України у порядку законодавчої ініціативи народними депутатами України Масловим Д.В., Торохтієм Б.Г.