X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 92 від 26 листопада 2020 року

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 14 членів Ради: А.Овсієнко, О.Маловацький, В.Шапран, М.Худик, Л.Швецова, О.Блажівська, П.Гречківський, В.Грищук, В.Данішевська, Л.Іванова, Н.Краснощокова, В.Матвійчук, Т.Розваляєва, С.Шелест.

1.       Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення МАЗУРЕНКА Вячеслава Вадимовича на посаду судді Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

2.       Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення МАКАРЕНКО Оксани Вікторівни на посаду судді Господарського суду Харківської області.

3.       Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ТОРСЬКОЇ Ірини Василівни на посаду судді Заліщицького районного суду Тернопільської області.

4.       Вища рада правосуддя вирішила відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення ГЕРАСИМЕНКО Тетяни Анатоліївни на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва.

5.       Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ГРИШКА Олександра Миколайовича на посаду судді Києво- Святошинського районного суду Київської області

6.       Вища рада правосуддя вирішила відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення ЛАХНІКА Андрія Олександровича на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.

7.       Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ЮР’ЄВОЇ Катерини Сергіївни на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області.

8.       Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ПІКОВСЬКОГО В’ячеслава Юрійовича на посаду судді Придніпровського районного суду міста Черкас.

9.       Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ХАРАДЖІ Ольги Олександрівни на посаду судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області.

10.        Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення ХОДОРОВСЬКОГО Ігоря Богдановича на посаду судді Летичівського районного суду Хмельницької області.

11.        Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Апеляційного суду Закарпатської області ЖИВОТОВА Євгена Геннадійовича до Закарпатського апеляційного суду для здійснення правосуддя строком на один рік з 10 грудня 2020 року.

12.        Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ХЕМИЧ Оксану Богданівну до Бориславського міського суду Львівської області для здійснення правосуддя строком на один рік з 10 грудня 2020 року.

Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків між судами.

13.        Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Дзержинського міського суду Донецької області МИГАЛЕВИЧА Валерія Володимировича до Бориславського міського суду Львівської області для здійснення правосуддя.

14.        Вища рада правосуддя вирішила відмовити у відрядженні судді Снігурівського районного суду Миколаївської області ЯВОРСЬКОГО Сергія Йосифовича до Бориславського міського суду Львівської області для здійснення правосуддя.

15.        Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЧОБУРА Олександра Володимировича з посади судді Луганського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

16.        Вища рада правосуддя вирішила звільнити ДОНЕЦЬ Ліану Олексіївну з посади судді Другого апеляційного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

17.        Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЖИВЦОВУ Олену Анатоліївну з посади судді Каланчацького районного суду Херсонської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

18.        Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 29 жовтня 2020 року № 2853/2дп/15-20 про притягнення судді Окружного адміністративного суду міста Києва ФЕДОРЧУКА Андрія Богдановича до дисциплінарної відповідальності.

19.        Вища рада правосуддя ухвалила клопотання судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича про поновлення строку на оскарження рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 11 березня 2020 року № 723/2дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності задовольнити.

Поновити судді Печерського районного суду міста Києва Новаку Роману Васильовичу строк для оскарження рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 11 березня 2020 року № 723/2дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

20.       Вища рада правосуддя вирішила змінити рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 11 березня 2020 року № 723/2дп/15-20 про притягнення судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича до дисциплінарної відповідальності.

Застосувати до судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича дисциплінарне стягнення у виді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

21.      Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд скарги судді Тернопільського окружного адміністративного суду ШУЛЬГАЧА Миколи Петровича на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 13 липня 2020 року № 2101/2дп/15-20 про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності з клопотанням про поновлення строку для оскарження цього рішення.

22.    Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні № ...423, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 вересня 2020 року за частиною першою статті 14, частиною другою статті 370 Кримінального кодексу України за фактами, викладеними у повідомленні судді Рахівського районного суду Закарпатської області ЄМЧУКА Віктора Едуардовича.

23.    Вища рада правосуддя вирішила порушити дисциплінарне провадження стосовно заступника Голови Державної судової адміністрації України ГІЗАТУЛІНОЇ Людмили Василівни та скерувати до Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

24.   Вища рада правосуддя ухвалила повідомлення про необхідність розгляду питання щодо відрядження суддів до Березанського районного суду Миколаївської області повернути до Державної судової адміністрації України.