X
Введіть слово для пошуку

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 98 від 17 жовтня 2023 року

17.10.2023

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 15 членів Ради: Г.Усик, Д.Лук’янов, Т.Бондаренко, Ю.Бокова, С.Бурлаков, О.Кандзюба, О.Ковбій, С.Кравченко, Р.Маселко, О.Мельник, М.Мороз, І.Плахтій, О.Попікова, В.Саліхов, О.Сасевич. 

1. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ВОЛКОВУ Оксану Миколаївну з посади судді Віньковецького районного суду Хмельницької області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

2. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЯРЕМКА Василя Васильовича з посади судді Верховного Суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

3. Вища рада правосуддя вирішила звільнити ЗАЙЦЕВУ Світлану Андріївну з посади судді Донецького апеляційного суду (відряджена до Дніпровського апеляційного суду для здійснення правосуддя) у зв’язку з поданням заяви про відставку.

4. Вища рада правосуддя вирішила затвердити Зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень. 
Копію цього рішення надіслати Службі зовнішньої розвідки України, Державній судовій адміністрації України, Державному підприємству «Інформаційні судові системи». 

5. Вища рада правосуддя вирішила затвердити Зміни до Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

6. Вища рада правосуддя вирішила погодити встановлення розміру премії за фактично відпрацьований час у жовтні 2023 року ШУМИЛУ Михайлу Миколайовичу, керівнику секретаріату Вищої ради правосуддя, СЕРЬОГІНУ Олександру Юрійовичу, заступнику керівника секретаріату – начальнику відділу з питань запобігання і виявлення корупції секретаріату Вищої ради правосуддя.