X
Введіть слово для пошуку

Секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання членів ВРП З’їздом адвокатів України

Відповідно до статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» Рада адвокатів України 21 грудня 2018 року повідомила секретаріат Вищої ради правосуддя про дату та місце проведення З’їзду адвокатів України, до порядку денного якого включено питання про обрання (призначення) членів Вищої ради правосуддя.

Дата проведення з’їзду – 15–16 лютого 2019 року.

Місце проведення – конференц-зал комплексу «Плай» (фактична адреса: Львівська область, Сколівський район, село Плав'є, 82643; юридична адреса: Львівська область, Сколівський район, село Козьова, 82631).

Згідно з вимогами статей 8, 9, 11 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання членів Вищої ради правосуддя З’їздом адвокатів України.

Прийом документів розпочато 21 грудня 2018 року.

Дата завершення прийому документів – 24:00 15 січня 2019 року.

Переліки з інформацією про кандидатів для обрання на посади членів Вищої ради правосуддя в порядку надходження заяв та інших документів від кандидатів розміщуватимуться в розділі «Кандидати до складу ВРП».

Дата розміщення повідомлення на сайті: 21 грудня 2018 року

Дата оновлення повідомлення на сайті: 29 грудня 2018 року

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності