X
Введіть слово для пошуку

Секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання членів ВРП всеукраїнською конференцією прокурорів

Відповідно до статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» 19 жовтня 2018 року Рада прокурорів України повідомила секретаріат Вищої ради правосуддя про дату та місце проведення всеукраїнської конференції прокурорів, до порядку денного якої включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя.

Дата проведення конференції – 20–21 грудня 2018 року.

Місце проведення – приміщення Генеральної прокуратури України (м. Київ, вул. Різницька, 13/15, корпус Б, велика зала засідань).

Згідно з вимогами статей 8, 9, 12 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання членів Вищої ради правосуддя всеукраїнською конференцією прокурорів для призначення членів Вищої ради правосуддя.

Прийом документів розпочато 22 жовтня 2018 року.

Дата завершення прийому документів – 24:00 19 листопада 2018 року.

Переліки з інформацією про кандидатів для обрання на посади членів Вищої ради правосуддя в порядку надходження заяв та інших документів від кандидатів розміщуватимуться в розділі «Кандидати до складу ВРП».

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності