X
Введіть слово для пошуку

Секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання на посаду члена ВРП всеукраїнською конференцією прокурорів

Відповідно до статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» 11 лютого 2020 року Рада прокурорів України повідомила секретаріат Вищої ради правосуддя про дату та місце проведення позачергової всеукраїнської конференції прокурорів, до порядку денного якої включено питання обрання члена Вищої ради правосуддя.

Дата проведення конференції – 27 березня 2020 року.

Місце проведення – приміщення Офісу Генерального прокурора (м. Київ, вул. Різницька, 13/15, корпус Б, велика зала засідань).

Згідно з вимогами статей 8, 9, 12 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» секретаріат Вищої ради правосуддя оголошує про початок прийому документів від кандидатів для обрання члена Вищої ради правосуддя всеукраїнською конференцією прокурорів.

Прийом документів розпочато 12 лютого 2020 року.

Дата завершення прийому документів – 24:00 25 лютого 2020 року.

Переліки з інформацією про кандидатів для обрання на посаду члена Вищої ради правосуддя в порядку надходження заяв та інших документів від кандидатів розміщуватимуться в розділі «Кандидати до складу ВРП».

Управління інформації

та забезпечення комунікаційної діяльності

 

Слідкуйте за нами в TelegramFacebookYoutube