X
Введіть слово для пошуку

Сформовано Організаційний комітет з підготовки та проведення з’їзду науковців

10.09.2021

Національна академія правових наук України, на базі якої відбудеться з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, оголошений Рішенням ВРП, повідомила про склад Організаційного комітету з підготовки та проведення з’їзду.

Формування Організаційного комітету передбачено статтею 13 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»

Відповідно до п. 5 Статуту Національної академії правових наук України одним з повноважень Академії є організація та проведення з’їздів представників закладів вищої освіти і наукових установ юридичного профілю.

До складу Організаційного комітету з підготовки та проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ увійшли:

Петришин О.В. – Президент Національної академії правових наук України (голова Оргкомітету);

Лученко Д.В. – проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (секретар Оргкомітету);

Головко О.М. – проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна;

Коломоєць Т.О. – декан юридичного факультету Запорізького національного університету;

Лазур Я.В. – декан юридичного факультету Ужгородського національного університету;

Проневич О.С. – професор кафедри службового та медичного права Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Федоров В.А. – голова Профспілкового комітету Національного університету «Одеська юридична академія»;

Щербанюк О.В. – завідувачка кафедри процесуального права юридичного факультету Чернівецького національного університету іменні Юрія Федьковича.

З усіх поточних питань щодо проведення з’їзду Національна академія правових наук України рекомендує звертатися до Організаційного комітету.

 Вища рада правосуддя складається з двадцяти одного члена, з яких десятьох – обирає з’їзд суддів України з числа суддів чи суддів у відставці, двох – призначає Президент України, двох – обирає Верховна Рада України, двох – обирає з’їзд адвокатів України, двох – обирає всеукраїнська конференція прокурорів, двох – обирає з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.