X
Введіть слово для пошуку

Слава Україні! Героям Слава !

27.02.2022

Четверту добу звитяжне Українське Військо захищає наші з вами життя, рідну українську землю від ворога, який одвічно прагнув стерти з лиця землі наш етнос.

У всі часи можливість існування нашої держави, її суверенітет і свобода виборювалася з кров’ю. У минулому і сьогоденні за волю найкращої в світі землі заплачено надвисоку ціну, саме тому вона для нас така дорога. Саме тому наші Воїни, увібравши дух та силу славних предків, б’ються з ворогом так мужньо, невтомно і рішуче на всіх напрямах. Вони виборюють не лише наше майбутнє, але й майбутнє всієї  Європи. Зараз в Україні визначається подальший світопорядок.

Світ не бачив такої масштабної нелюдської жорстокості з часів Другої світової війни. Від ворожих ударів зазнають ураження мирні українські міста, житлові будинки, агресор знищує дитячі садочки, школи, дитбудинки, вбиває наших дітей. Водночас вороги отримують належне і мають значні втрати.

Ми пишаємося всіма родами українських військ, регулярною армією, добровольцями, територіальною обороною. Нас переповнює гордість і безмежна вдячність за ваш героїзм і самовіддану боротьбу. Ви наша незламна потужна броня. Ви приклад для армій всього світу. Залишайтеся всі живими.

Ми вклоняємося пам’яті всіх, хто увічнився, віддавши життя за те, щоб жили ми і наші діти на українській землі.

Наше суспільство об’єднане і всіма силами допомагає бійцям. Разом ми непереможна сила. Нас не скорити.

Слава Україні!

Героям Слава !