X
Введіть слово для пошуку

Студенти Державного торговельно-економічного університету ознайомилися з роботою Вищої ради правосуддя

27.05.2024

27 травня 2024 року у Вищій раді правосуддя відбувся навчальний візит для студентів Державного торговельно-економічного університету.

Під час візиту студенти мали змогу ознайомитися з діяльністю Вищої ради правосуддя. Майбутні правники отримали знання про повноваження Ради, основні питання статусу та способу формування Вищої ради правосуддя, особливості діяльності цього колегіального органу.

 

 

 

Студенти відвідали засідання Першої Дисциплінарної палати ВРП. Співробітники секретаріату ВРП розповіли студентам, зокрема, про особливості здійснення Вищою радою правосуддя дисциплінарного провадження щодо суддів як єдиного дисциплінарного органу з розгляду цих питань, порядок формування та повноваження органів ВРП для розгляду справ щодо дисциплінарної відповідальності суддів, процедуру ухвалення рішень про притягнення до відповідальності та розгляд  скарг на відповідні рішення, розгляд скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді, а також про особливості формування поточної дисциплінарної практики ВРП.

Зі студентами зустрілися керівник секретаріату Вищої ради правосуддя, доктор юридичних наук Михайло Шумило, головні спеціалісти відділу з питань реалізації повноважень з питань незалежності суддів секретаріату Вищої ради правосуддя Ірина Тартачник і Володимир Рибалко.

Запрошуємо охочих до навчальних візитів до ВРП.