X
Введіть слово для пошуку

Суддю Турківського районного суду Львівської області Кріля Л.М. відсторонено від здійснення правосуддя до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження

На засіданні Вищої ради правосуддя 21 листопада 2019 року розглянуто клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. про тимчасове відсторонення судді Турківського районного суду Львівської області Кріля Луки Михайловича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження, яке надійшло до Вищої ради правосуддя 14 листопада 2019 року.

Як поінформував доповідач – член Вищої ради правосуддя Володимир Говоруха, у клопотанні зазначено, що заступником Генерального прокурора – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницьким Н.І. 19 грудня 2018 року складено повідомлення про підозру судді Турківського районного суду Львівської області Кріля Л.М. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України, яке вручено йому того самого дня.

Суддя Кріль Л.М. підозрюється в одержанні від громадянина Г. неправомірної вигоди за закриття провадження в справі про вчинене Г. адміністративне правопорушення.

У розгляді зазначеного питання взяв участь представник Генеральної прокуратури – прокурор першого відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України Ігор Щур (на фото), який підтримав клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І.

Вища рада правосуддя вирішила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. задовольнити, тимчасово відсторонити суддю Турківського районного суду Львівської області Кріля Луку Михайловича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

 

Слідкуйте за нами в TelegramFacebookYoutube