X
Введіть слово для пошуку

У ВРП завершився розподіл скарг щодо дисциплінарного проступку судді, які накопичилися за час відсутності у Ради дисциплінарної функції

06.12.2023

Секретаріат Вищої ради правосуддя оперативно здійснив авторозподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді. 

Як ми повідомляли, з 1 листопада 2023 року був відновлений розподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді та скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора.
Всього з 1 листопада 2023 року розподілено  14 454 скарги щодо дисциплінарного проступку судді.

Від моменту відновлення авторозподілу – з 1-го листопада по 6-е грудня розподілено 13443 старі справи, дисциплінарне провадження в яких не завершено попереднім складом Ради та скарг, які надійшли з 5 серпня 2021 року до 31 жовтня 2023 року. З них за поточний тиждень – 1485.

З 1 листопада по 6 грудня також розподілено 1011 нових справ, що надійшли з 1 листопада 2023 року, з них за поточний тиждень – 244.

Вища рада правосуддя у своїй діяльності сповідує принципи прозорості та транспарентності, наслідком цього, зокрема, є те що інформація про уже розподілені скарги (деталізована інформація про автоматизований розподіл) розміщена у рубриці «Реєстр автоматизованого розподілу матеріалів між членами ВРП» у розділі «Діяльність» на сайті ВРП. Під час пошуку скарги слід орієнтуватися на фактичну дату її подання. У реєстрі є можливість ознайомитись з усіма аспектами авторозподілу тієї чи іншої скарги.