X
Введіть слово для пошуку

У Вищій раді правосуддя діагностували випадок коронавірусної хвороби

08.09.2020

Підтвердилася підозра захворювання на COVID-19 одного із працівників Вищої ради правосуддя. Наразі інфікована особа перебуває на самоізоляції у стані, що не потребує госпіталізації.

Встановлено коло осіб, які могли контактувати з інфікованим, та проведено їх тестування на захворювання.

Вищою радою правосуддя вживаються заходи щодо запобігання поширенню захворювання та задля забезпечення сталої і безпечної роботи ВРП. Зокрема, протягом кожного робочого дня з розумною періодичністю проводиться контрольне вимірювання температури тіла працівників секретаріату, які перебувають в адміністративній будівлі Вищої ради правосуддя, забезпечено щоденне кварцування службових і технічних приміщень, щоденне вологе прибирання з додаванням дезінфікуючого розчину, протирання дезінфікуючим розчином ручок вхідних дверей, дверей на сходових клітках, у залі засідань, поручнів на сходових маршах, у доступних для відвідувачів та працівників місцях розміщено засоби для дезінфекції рук, працівниками дотримується «масочний режим».

Нагадуємо, що співробітникам Вищої ради правосуддя рекомендовано за наявності найменших ознак захворювання вжити заходів щодо самоізоляції та невідкладно повідомити про стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я та свого безпосереднього керівника.