X
Введіть слово для пошуку

У Вищій раді правосуддя підтверджено випадок коронавірусної хвороби

25.09.2020

У працівника Вищої ради правосуддя лабораторно підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV.

Наразі інфікована особа перебуває на самоізоляції у стані, що не потребує госпіталізації. Визначено коло осіб, які могли контактувати із хворим. Ці особи перебувають на самоізоляції та отримують консультації лікаря.

Вища рада правосуддя посилила заходи для запобігання поширенню захворювання та забезпечення сталої і безпечної роботи ВРП. У приміщенні активно проводиться дезінфекція усіх поверхонь. Щоденно відбувається вимірювання температури тіла співробітників Вищої ради правосуддя та відвідувачів, які перебувають в адміністративній будівлі, забезпечено систематичне кварцування службових і технічних приміщень. Щоденне вологе прибирання у ВРП проводиться з додаванням дезінфікуючого розчину, у доступних для відвідувачів та працівників місцях розміщено засоби для дезінфекції рук, працівники дотримуються маскового режиму.

За наявності ознак гострого респіраторного захворювання співробітникам Вищої ради правосуддя рекомендовано вжити заходів щодо самоізоляції, отримати консультацію у лікаря та невідкладно повідомити про стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я та свого безпосереднього керівника.
Керівництво секретаріату ВРП звернулось до Центру превентивної медицини Державного управління справами щодо запровадження протиепідемічних обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.