X
Введіть слово для пошуку

У єдності та взаємній відповідальності наша сила

22.03.2022

Українці стоять горою один за одного – один за всіх і всі за одного. Саме у єдності та взаємній відповідальності наша сила. Ми всі гуртом працюємо на захист України. Звісно, фронти у нас різні, а перемога буде одна на всіх і досягнута разом.

Колектив Вищої ради правосуддя разом з мільйонами українців патріотів з першого дня вторгнення московських загарбників допомагає нашій державі перемогти у війні за майбутнє Європи.

Кому саме ми допомагаємо?

 • військовим частинам Збройних сил України
 • бійцям територіальної оборони
 • добровольцям
 • тимчасово переміщеним із зони бойових дій громадянам
 • людям похилого віку, хворим

Чим саме?

 • переказом власних коштів
 • перемовинами про гуманітарну допомогу із суддівською спільнотою інших країн та організацією її отримання
 • участю у зведенні барикад та облаштуванні блокпостів
 • організацією, збором та доставкою рацій, телефонів, медикаментів, продуктів харчування, карематів, спальних мішків, теплого одягу, ковдр, матраців, засобів гігієни
 • донорством
 • передачею власного транспорту на оперативні потреби
 • приготуванням їжі для захисників на блокпостах та її доставка
 • плетінням маскувальних сіток, пошиттям всього необхідного для нашої армії
 • активною участю у діях інтернет-війська
 • наданням прихистку сім’ям, яких окупант лишив без житла, чи які вимушені були покинути свої домівки, розміщенням їх у інших областях України та за кордоном
 • організацією та забезпеченням евакуації з гарячих точок у інші області та за кордон
 • допомогою харчами та ліками немічним

Наведемо декілька цитат - без прізвищ та імен, нікого не виокремлюючи, адже кожен з нас долучається до спільної важливої справи.

«…Я так радію сьогодні, бо ми дістали все повністю із замовленого військовою частиною. Це було величезне замовлення, але ми зі світу по нитці зібрали і вже доставили…»

«…Ми беремо активну участь у забезпеченні міцного та надійного тилу. Це і організація закупівлі необхідного для ЗСУ, тероборони, інших силових структур, допомога у приготуванні їжі та продовольчому забезпеченні, надання прихистку сім’ям українців із передмістя Києва, організація ночівлі для сімей, які переміщаються на захід України, та багато іншого…»

«…Працювала два тижні в ательє швеєю. Місцеве ательє надавало безоплатно свої професійні машинки, тканину, нитки для пошиття та ремонту речей для військових. Зараз ходжу плести сітки, вечорами - пишу європейським політикам…»

«…Допомагаю продуктами харчування місцевому ТРО, записалась на здачу крові, сприяла вирішенню питання забезпечення підрозділу колеги-війскового сім-картами, перераховую кошти на волонтерські організації..»

«…Допоміг поселити у знайомих декілька родин переселенців у Тернополі, Вінниці, Львівській області. Віддав своє житло у Києві переселенцям, машину віддав на оперативні потреби...»

«…Допомагала готувати та розвозити їжу людям, які цього потребували, та хлопцям на блокпостах. Також допомагали притулкам для тварин. Мій батько віддав свій автомобіль волонтерам для евакуації маломобільних груп населення та важкохворих жителів Ірпеня. Систематично жертвую кошти на армію, волонтерам, благодійним організаціям. Долучаюся до завдань так званого "інтернет війська"…»

«…Мій чоловік допомагав копати окопи та будував барикади у Києві. Дівчатам, які годують цих хлопців я купую  їжу, ріжу  бутерброди та розношу на 2 блок пости. Зараз з чоловіком ріжемо та готуємо тканини для дівчат, які плетуть маскувальні сітки…»

«…Готуємо їжу при церкві, збирали в межах району шини, які відправили хлопцям.  Відправили їм змінний одяг, ковдри, матраци і подушки…»

«…Збирала речі по знайомих і у будинку і передавала Червоним Хрестом на Вишгородське направлення. Там люди переплавлялися через річку і потім їх доставляли в село Лютіж де постраждалих відігрівали, переодягли, годували і вони вирушали далі. Купляла за замовленням Червоного Хреста ліки, тому що у них не було часу стояти в чергах у аптеках. Збирала рушники на допомогу пораненим з Ірпеня, яких привозили в лікарню Києва…»

 

Зараз наші герої захисники мужньо боронять не тільки Україну, а демократію та людські цінності всього світу. Ми пишаємося ними, для нас честь допомагати тим, на кого рівняються армії світу.

Кожен новий день боротьби наближає нас на крок до перемоги України!

Українці – нація героїв! Разом переможемо!

Слава Україні! Героям слава!