X
Введіть слово для пошуку

Україна – приклад незламної боротьби за свободу і демократію

24.03.2022

Вже місяць триває незламна боротьба українського народу за свою землю, свободу і суверенітет України, демократію і правовий порядок у всьому світі.

Ми пережили місяць героїчних днів і ночей у боротьбі з терористичним путінським режимом. Світ з часів Другої світової війни не стикався з такою вбивчою ідеологією та не бачив такої масштабної нелюдської жорстокості. Ворог руйнує мирні українські міста, житлові будинки, дитячі садочки, школи, лікарні, церкви, театри, музеї. Агресор розстрілює цивільних, окупанти вже вбили понад 120 дітей. Війна забрала життя багатьох українців.

Однак ворог не отримав бажаного. Завдяки самопожертві та мужності наших воїнів та солідарності всіх українців провалено план путіна за лічені дні захопити Київ й змінити керівництво нашої держави на маріонетку. Просування ворога зупинено. На захист України стали не лише її Збройні Сили, Національна гвардія, поліція та тероборона а весь наш народ. Героями стають не лише люди, а й міста, які спиняють орду.

Загарбники зазнають великих втрат. З 24 лютого до 23 березня 2022 року наші війська знищили понад 15600 окупантів, серед них — щонайменше шість генералів, зокрема два командувачі армії, 517 танків, 1570 бойових броньованих машин, 267 артсистем і 80 РСЗВ, «приземлили» 101 літак, 124 гелікоптери та 42 БПЛА, потопили 4 воєнних судна, ліквідували 47 засобів ППО, вполювали 1008 російських автівок, 70 цистерн із ПММ та 15 одиниць спеціальної техніки.

Лютуючи через поразки рашисти вчиняють воєнні злочини та злочини проти людяності. 23 березня 2022 року уряд Сполучених Штатів Америки на підставі аналізу зібраних фактів визнав дії російської федерації в Україні воєнним злочином.

Росія віроломно вдершись зі зброєю в Україну, перекреслила своє майбутнє. Ця країна з диктаторським режимом викликає відразу, відторгнення у вільних громадян всього світу. Уряди держав застосовують санкції задля послаблення росії. Ініційовано створення міжнародного процесу на кшталт «Нюрнбергського трибуналу» над військовим злочинцем путіним. Майже 240 міжнародних компаній пішли з ринку рфії. Росію з ганьбою виключили з Ради Європи та відсторонили від роботи в Дунайській Комісії. Понад 70 світових організацій відмовилися від культурної співпраці з державою-окупантом. Агресор має опинитися у повній ізоляції від цивілізованого світу.

Ми вдячні за допомогу кожній країні. Однак наголошуємо на потребі рішучіших та масштабніших дій міжнародних партнерів, здатних захистити мирні міста, зупинити війну, повернути територіальну цілісність України, покарати путінських військових злочинців та відшкодувати всі завдані агресором збитки.

Україна незламна. Ми непохитні у боротьбі за свободу і демократію. Світ теж не повинен скоритися тирану. Разом переможемо.