X
Введіть слово для пошуку

Відбулася зустріч представників Вищої ради правосуддя та Регіональної місії USAID в Україні та Білорусі

7 листопада 2019 року у Вищій раді правосуддя відбулася робоча зустріч Голови Вищої ради правосуддя Андрія Овсієнка та представників секретаріату Ради із керівником програм розвитку демократії  та врядування Регіональної місії USAID в Україні та Білорусі Олександром Піскуном.

Участь у зустрічі взяли керівник Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Девід Вон, експерт Програми, голова Десятого окружного апеляційного суду міста Денвера, штат Колорадо, Тімоті Тимкович, юридичні радники Програми Анна Сухова та Ольга Ніколаєва.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо чергового етапу реформування судової системи України та новел Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування».

Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанням подальшої співпраці, серед яких – сприяння впровадженню нового законодавства, розвиток комунікації судів, стратегічне планування розвитку системи правосуддя та інші.

«Я вражений прогресом, якого досягла українська судова система з 2009 року, коли я вперше прибув до України. Проте бачу, що українські та американські судді мають багато схожих викликів у своїй діяльності, і ми готові надати допомогу», – зауважив суддя Тімоті Тимкович.

Учасники зустрічі відзначили тривалу та плідну співпрацю Вищої ради правосуддя та судової влади в цілому з Програмою USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» і домовилися про подальше співробітництво.

«Вища рада правосуддя докладе максимум зусиль, щоб подолати виклики, які ставить перед судовою владою новий Закон», – сказав, підсумовуючи результати зустрічі, Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко.

Від секретаріату ВРП у зустрічі взяли участь керівник секретаріату Сергій Пушкар, начальник відділу міжнародного співробітництва Владислав Гуртенко, начальник управління стратегічного планування та аналізу забезпечення діяльності системи правосуддя Наталія Сухова, заступник начальника управління стратегічного планування та аналізу забезпечення діяльності системи правосуддя Юлія Лукасевич, начальник управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності Оксана Лисенко.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

 

Слідкуйте за нами в TelegramFacebookYoutube