X
Введіть слово для пошуку

Вітання із Днем працівників суду

13.12.2019

Шановні судді та працівники судів, органів та установ системи правосуддя!

Від імені Вищої ради правосуддя та від мене особисто прийміть щирі вітання з Днем працівників суду!

 

З нагоди нашого професійного свята хотів би висловити слова вітання та підтримки кожному судді, адже здійснення правосуддя вами сьогодні відбувається у надскладних умовах динамічних законодавчих та суспільних перетворень, високої соціальної напруги та дефіциту суддівських кадрів.

Я вдячний кожному судді, кожному працівнику суду, органам та установам системи правосуддя, які попри труднощі своєю щоденною працею забезпечують функціонування складного механізму судової влади в Україні та розгляд майже чотирьох мільйонів судових справ.

Вірю, що ваш професіоналізм, відповідальність та сумлінне виконання обов’язків стануть запорукою нинішніх і майбутніх досягнень системи правосуддя нашої країни та дадуть кожному громадянину можливість реалізувати право на справедливий суд та захистити порушені права, свободи і законні інтереси.

Щиро зичу суддям та усім працівникам судів, органів та установ системи правосуддя міцного здоров’я, успіхів, емоційної стійкості, незалежних принципових рішень і вчинків та віри у майбутнє нашої держави! 

 

 

З повагою
Голова Вищої ради правосуддя                                                 А.А. Овсієнко