X
Введіть слово для пошуку

ВРП ініціює розміщення консультативних висновків Ради щодо законопроєктів на сайті Парламенту

Вища рада правосуддя звернулася до Верховної Ради України з ініціативою розміщення консультативних висновків, які надсилаються Вищою радою правосуддя Верховній Раді України, в електронній формі справи відповідного законопроєкту.

Наразі справа кожного законопроєкту ведеться в електронній та паперовій формах (стаття 97 Регламенту Верховної Ради України).

Справа законопроєкту містить документи, внесені в порядку законодавчої ініціативи, документи, підготовлені в процесі розробки, розгляду, доопрацювання, прийняття відповідного законопроєкту Верховною Радою, а також документи, які підготовлені органами Верховної Ради, державними органами, установами і організаціями за зверненням Верховної Ради.

Зокрема, до справи законопроєкту, яка ведеться в електронній формі, включаються оригінали електронних документів та ідентичні за документарною інформацією та реквізитами електронні копії оригіналів паперових документів.

Консультативні висновки Вищої ради правосуддя оприлюднюються на її офіційному вебсайті та надсилаються Верховній Раді України для розгляду.

Наразі консультативні висновки ВРП щодо законопроєктів з питань утворення, реорганізації чи ліквідації судів, судоустрою і статусу суддів не розмішуються у справі законопроєкту, яка ведеться в електронній формі на офіційному вебсайті Верховної Ради України.

З огляду на те, що Апарат Верховної Ради забезпечує функціонування офіційного вебсайту Верховної Ради України та оприлюднює на ньому інформацію, передбачену Законом України «Про доступ до публічної інформації» та іншими законодавчими актами, на виконання норм Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», Вища рада правосуддя висловила прохання забезпечити розміщення консультативних висновків ВРП у справі відповідного законопроєкту, яка ведеться в електронній формі на офіційному вебсайті Верховної Ради України.