X
Введіть слово для пошуку

ВРП погодила перерозподіл бюджетних видатків між судами

21.10.2021

Із метою забезпечення виплати суддівської винагороди для суддів, які фактично працюють, у порядку й розмірах, визначених Законом України «Про судоустрій і статус суддів», Вища рада правосуддя 21 жовтня 2021 року вирішила погодити перерозподіл видатків державного бюджету за КЕКВ 2113 «Суддівська винагорода» в розрізі судів згідно з пропозицією Державної судової адміністрації України.

Потреба в перерозподілі видатків державного бюджету виникла у зв’язку з кадровими та іншими змінами в судах, які відбулися впродовж 2021 року.

Зокрема, це пов’язано зі звільненням, відрядженням суддів до інших судів для здійснення правосуддя, зміною складових суддівської винагороди, наданням суддям відпустки для догляду за дитиною тощо.

За оновленою інформацією судів та територіальних управлінь ДСА України щодо розрахунків річного фонду суддівських винагород на 2021 рік, додаткова потреба у видатках на суддівську винагороду становить 47 659,7 тис. гривень.

Збільшення відповідних бюджетних асигнувань пропонується здійснити за рахунок коштів, акумульованих за напрямом використання «Фонд суддівських винагород для новопризначених суддів та суддів, що звільняються», де, за інформацією ДСА України, наявні нерозподілені бюджетні асигнування.

Рішення про перерозподіл бюджетних видатків між судами, крім Верховного Суду, приймається за погодженням із Вищою радою правосуддя.