X
Введіть слово для пошуку

ВРП відрядила двох суддів для здійснення правосуддя

Вища рада правосуддя вирішила відрядити для здійснення правосуддя суддів до Господарського суду Закарпатської області та до Баришівського районного суду Київської області шляхом тимчасового переведення строком на один рік, а саме:

суддю Господарського суду Херсонської області Пригузу Павла Дмитровича – до Господарського суду Закарпатської області (з 19 липня 2021 року);

суддю Компаніївського районного суду Кіровоградської області Червонописького Вадима Сергійовича – до Баришівського районного суду Київської області (з 9 червня 2021 року).

Наразі у Баришівському районному суді Київської області із чотирьох визначених штатних посад дві є вакантними. Двох суддів відсторонено від здійснення правосуддя рішеннями Вищої ради правосуддя від 5 березня 2019 року та рішенням Третьої Дисциплінарної палати ВРП від 12 травня 2021 року.

У Господарському суді Закарпатської області із десяти штатних посад суддів шість є вакантними.

Таким чином відрядження суддів строком на один рік дасть змогу забезпечити здійснення правосуддя у вказаних судах та врегулювати навантаження.

Рішення про початок процедури відрядження до зазначених судів Вища рада правосуддя прийняла 4 лютого та 1 квітня 2021 року.