X
Введіть слово для пошуку

ВРП відрядила трьох суддів для здійснення правосуддя до Голосіївського районного суду міста Києва

16.04.2024

До Вищої ради правосуддя надійшли рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про внесення подань з рекомендаціями про відрядження суддів до Голосіївського районного суду міста Києва у зв’язку з виявленням у вказаному суді надмірного рівня судового навантаження.

За повідомленням ДСА України, згідно з даними звітності за 2023 рік середня кількість днів, необхідних для розгляду справ та матеріалів, які надійшли до місцевих загальних судів, по Україні становить 399 днів для одного повноважного судді з урахуванням рекомендованих Вищою радою правосуддя показників середньої тривалості розгляду справ.

Водночас у Голосіївському районному суді міста Києва нормативний час розгляду справ перевищує середній показник по Україні та становить 561 день для одного судді, що дає підстави стверджувати про наявність у суді надмірного навантаження.

З метою врегулювання навантаження у Голосіївському районному суді міста Києва Вища рада правосуддя 16 квітня 2024 року вирішила відрядити для здійснення правосуддя трьох суддів до вказаного суду строком на один рік з 29 квітня 2024 року, а саме:

суддю Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Коваль Вікторію Олександрівну;

суддю Краматорського міського суду Донецької області Митрофанову Алесю Олексіївну;

суддю Миронівського районного суду Київської області Гаврищука Андрія Володимировича.