X
Введіть слово для пошуку

ВРП внесе Президентові України подання про призначення Федорченка А.А. на посаду судді Корабельного районного суду міста Миколаєва

14 листопада 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення Федорченка Андрія Андрійовича (на фото) на посаду судді Корабельного районного суду міста Миколаєва.

Повноваження судді припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено, однак він обіймає посаду у зазначеному суді, а отже, ця посада не є вакантною.

Суддя пройшов кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України його визнано таким, що відповідає займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

Під час попереднього розгляду рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду ВККСУ та яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидата, що свідчили б про невідповідність кандидата критерію доброчесності чи професійної етики.

За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення судді на посаду.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення Федорченка Андрія Андрійовича на посаду судді Корабельного районного суду міста Миколаєва.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

 

Слідкуйте за нами в TelegramFacebookYoutube