X
Введіть слово для пошуку

ВРП внесе Президентові України подання про призначення Голосеніної Т.В. на посаду судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області

24 грудня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення Голосеніної Тетяни Василівни на посаду судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області.

Повноваження судді припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який її було призначено. Суддя пройшла кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України її визнано такою, що відповідає займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

Під час попереднього розгляду рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду ВККСУ та яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидата, що свідчили б про невідповідність кандидата критерію доброчесності чи професійної етики.

За результатами розгляду рекомендації Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення судді на посаду.

Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення Голосеніної Тетяни Василівни на посаду судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

 

Слідкуйте за нами в TelegramFacebookYoutube