X
Введіть слово для пошуку

ВРП внесе Президентові України подання про призначення Луньової О.Г. на посаду судді Вугледарського міського суду Донецької області

03.03.2020

3 березня 2020 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення Луньової Ольги Григоріївни (на фото) на посаду судді Вугледарського міського суду Донецької області.

Повноваження судді припинилися у червні 2018 року у зв’язку із закінченням строку, на який її було призначено. Суддя пройшла кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України її визнано такою, що відповідає займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

Під час попереднього розгляду рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду ВККСУ та яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидата, що свідчили б про невідповідність кандидата критерію доброчесності чи професійної етики.

За результатами розгляду рекомендації Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення судді на посаду.

Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення Луньової Ольги Григоріївни на посаду судді Вугледарського міського суду Донецької області.